W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Informacje

Kamil z Prestige’m dziękują za pomoc i wsparcie

Kilka dni temu opublikowaliśmy apel o pomoc dla niepełnosprawnego Kamila z Mielca i jego psa Prestige’a. Dziś możemy dziękować wszystkim za pomoc i wsparcie.

”I znów okazało się, że i my, i Presto możemy na Was liczyć jak zawsze! W jeden dzień uzbieraliśmy dzięki Wam pełną kwotę potrzebną na terapię Prestige’a – bardzo, bardzo dziękujemy!

Przesyłamy również podziękowania Grupie Kapitałowej VECTRA za darowiznę dla Prestige’a – to nieocenione wsparcie!

Dzięki wszystkim Waszym darowiznom, udostępnieniom i zaangażowaniu chłopaki mogą bezzwłocznie zająć się leczeniem, które pomoże Prestige’owi wrócić do sił – bardzo Wam dziękujemy!

Pamiętamy jak rok temu, zbieraliśmy pieniądze na terapię zwyrodnień w stawach biodrowych Presta, które teraz są w świetnym stanie! To wszystko dzięki Wam!
Tym razem musieliśmy pomóc Prestige’owi w wyleczeniu kolana – Wasza pomoc była potrzebna i tym razem. Asystujący Presto zasługiwał raz jeszcze na naszą pomoc. :-) Życzymy mu jak najszybszego powrotu do formy!”

 

Fundacja Dogiq

 

 

Zobacz też...

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa