W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Informacje Inne i charytatywne

Kibice Stali znówu pomagali

Nasi kibice znów nieśli pomoc dla Domu Dziecka w Skopaniu. Był to finał akcji doposażenia placówki.

Już jakiś czas temu informowaliśmy o akcji kibiców naszego klubu, którzy razem z grupą osób wspierających akcję Szlachetnej Paczki w Mielcu podjęli się starań, mających na celu doposażenie Domu Dziecka w meble, których brakowało, bądź ze względu na ich zły stan, nadawały się do wymiany.

W tym celu zorganizowano zbiórkę, która została mocno wsparta przez wiele osób z Mielca, jak i z emigracji.

– Pierwsza nasza wizyta z dostawą części zamówionego wyposażenia odbyła się początkiem stycznia, a w ostatnią niedzielę kolejny raz odwiedziliśmy placówkę w Skopaniu, dostarczając kolejne dwie nowe sofy oraz dostawkę powiększającą narożnik, dostarczony przy pierwszym wyjeździe – przekazują kibice za pośrednictwem profilu Chłopcy ze Stali.

– Dzięki hojności osób, które dorzuciły cegiełkę do zbiórki udało nam się dodatkowo dokupić sporo przydatnych rzeczy, które ułatwią codzienne funkcjonowanie – dodają.

Podsumowując, dzięki mobilizacji wielu osób o dobrym sercu, kibicom udało się zebrać kwotę ponad 10 000 zł. Za tę kwotę zostały zakupione: narożnik z dostawką, 4 sofy, komputer stacjonarny, drobne sprzęty elektroniczne (do nauki zdalnej i użytku na co dzień), artykuły na doposażenie kuchni, środki chemiczne, owoce.

W ramach podziękowania kibice otrzymali flagę z herbem Stali, własnoręcznie wykonaną przez wychowanków Domu Dziecka.

– Dziękujemy za miły gest. Jak wrócimy do normalności na stadionach, to flaga na pewno zawiśnie na meczach przy Solskiego – czytamy na facebookowym profilu Chłopcy ze Stali.

– W imieniu podopiecznych oraz opiekunów Domu Dziecka ze Skopania, chcieliśmy serdecznie podziękować wszystkim, dzięki którym akcja zakończyła się bardzo dobrym wynikiem – dodają kibice.

Stalmielec.com

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa