W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Informacje Wypadki, wykroczenia, pożary, powodzie...

Kierowca lanosa dzięki zgłoszeniu odpowie za kierowanie w stanie nietrzeźwości

Niemal 3 promile alkoholu w organizmie miał kierowca daewoo, który podróżował w sobotę przez Hucisko. Sposób jazdy mężczyzny zaniepokoił jadącego za nim kierowcę, który postanowił powiadomić policjantów. Dzięki jego rekcji, mieszkaniec powiatu kolbuszowskiego odpowie za kierowanie w stanie nietrzeźwości.

W sobotę około godz. 15, policjanci interweniowali w Hucisku, w związku z informacją dotyczącą nietrzeźwego kierowcy daewoo. Z relacji zgłaszającego wynikało, że jadąc za osobowym lanosem, zwrócił uwagę na sposób jazdy kierowcy, który wskazywał, że mógł być nietrzeźwy. Kiedy kierujący deawoo zatrzymał się na parkingu, mężczyzna pojechał za nim i wezwał na miejsce policjantów. Funkcjonariusze wylegitymowali kierowcę wskazanego pojazdu. Badanie stanu trzeźwości wykazało 2,96 promila alkoholu w jego organizmie.

Policjanci zatrzymali 45-letniemu mieszkańcowi powiatu kolbuszowskiego prawo jazdy. Za kierowanie w stanie nietrzeźwości odpowie przed sądem.

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa