W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Przestępstwa, skandale, afery

Kierowca podejrzany o posiadanie narkotyków próbował uciec razem z kontrolującym go policjantem

Zarzut posiadania narkotyków oraz zmuszenia funkcjonariusza publicznego do zaniechania prawnej czynności służbowej usłyszał 27-letni mieszkaniec Mielca. Mężczyzna, chcąc uniknąć kontroli, próbował uciec. W rezultacie doprowadził do kolizji, w której pasażer został niegroźnie ranny.

W Chorzelowie policjanci podjęli interwencję wobec kierującego fordem focusem. Mężczyzna zatrzymał się do kontroli drogowej, ale kiedy policjant zauważył w pojeździe woreczek z substancją przypominającą narkotyk, kierowca forda ruszył z impetem, ciągnąc przez kilka metrów policjanta trzymającego się drzwi pojazdu. Tak przejechał kilkaset metrów, po czym zjechał do przydrożnego rowu. Funkcjonariuszowi nic poważnego się nie stało.

Kierowca i pasażer forda zostali zabrani do szpitala. Ich obrażenia nie były groźne, więc po opatrzeniu przekazano ich policjantom. Obaj mieszkańcy Mielca w wieku 27 i 33 lat zostali zatrzymani w policyjnym areszcie.

Samochód, którym kierował 27-latek został przeszukany i zabezpieczony. W pojeździe policjanci ujawnili narkotyki w postaci haszyszu i marihuany. Od kierującego fordem została pobrana krew do badań na zawartość alkoholu i środków odurzających.

Zebrany materiał dowodowy pozwolił przedstawić 27-letniemu podejrzanemu zarzut posiadania narkotyków oraz zmuszenia funkcjonariusza publicznego do zaniechania prawnej czynności służbowej. W sprawie prowadzone są dalsze czynności mające na celu udowodnienie kolejnych czynów przestępczych podejrzanemu.

Obaj zatrzymani mężczyźni znani są mieleckim funkcjonariuszom z wcześniej popełnianych przestępstw na terenie naszego powiatu oraz powiatów sąsiednich.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Wpadł z narkotykami podczas kontroli w Ostrowach Tuszowskich

Wiadomości Mielec

Policjanci schwytali dwa agresywne psy

Wiadomości Mielec

Fotopułapka złapała małego brunatnego niedźwiedzia

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa