W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Galerie Informacje Materiały video

Kino CINEMA3D w Galerii Navigator otwarte już od piątku, 30 czerwca [FOTO, VIDEO]

Kino CINEMA3D w Galerii Navigator coraz bliżej otwarcia. Długo wyczekiwany multipleks CINEMA3D w Galerii Navigator rusza już w najbliższy piątek. Na widzów czekają seanse przedpremierowe, premiery filmowe, nocny maraton grozy oraz wielki tort.

Kino CINEMA3D w Galerii Navigator to obiekt zapewniający emocje w pełnym wymiarze. Mocy filmowych wrażeń i niesamowitych efektów dźwiękowych dzięki rewolucyjnemu systemowi przestrzennego dźwięku Dolby ATMOS, będzie można doświadczyć już w ten piątek, podczas wielkiej premiery multipleksu.

Pokazy przedpremierowe i premiery

Z okazji otwarcia, kino zaprosi na seanse przedpremierowe filmu „To przychodzi po zmroku” – trzymającego w napięciu horroru o rodzinie próbującej uniknąć spotkania z tajemniczym wirusem dziesiątkującym ludzkość. W repertuarze znajdą się również największe premiery filmowe, m.in. długo wyczekiwana animacja „Gru, Dru i Minionki”, oraz „W starym dobrym stylu” – gorzka komedia o trzech seniorach (Morgan Freeman, Michael Caine, Alan Arkin), którzy postanawiają obrabować bank, który pozbawił ich oszczędności, a także „Facet do wymiany” – szalona komedia, o 40-letnim aktorze, który przechodzi wizerunkową, rock’n’rollową metamorfozę. Nie zabraknie również hitów ostatnich tygodni jak: „Piraci z Karaibów. Zemsta Salazara”, „Wonder Woman”, a także popularna animacja dla dzieci „Auta 3”. Będzie można również obejrzeć niesamowitą ekranizację legendy, którą wszyscy znają, o królu Arturze w filmie „Król Artur. Legenda miecza” oraz „Transformers. Ostatni rycerz” nie tylko w wersji 2D i 3D, ale także z niesamowitym przestrzennym dźwiękiem Dolby Atmos.

Od samego otwarcia w repertuarze kina znajdą się oczekiwane premiery, jak „Gru, Dru i Minionki” a także pokazy przedpremierowe horroru „To przychodzi po zmroku”. – mówi Anna Niziołek, Dyrektor kina CINEMA3D w Mielcu.- Z pewnością największą atrakcją będą seanse w rewolucyjnym systemie dźwięku Dolby ATMOS, w którym będą grane seanse „Transformers. Ostatni rycerz”– dodaje.

W najbliższym czasie nie zabraknie również wydarzeń specjalnych. Już w dniu otwarcia, 30 czerwca, widzowie będą mogli spędzić niesamowitą noc w kinie, podczas nocnego Maratonu Grozy. Następnie 5 lipca, z antycznego greckiego teatru we Włoszech – Teatru Taormina, gdzie odbywa się Festival Euro Mediterraneo – odbędzie się transmisja na żywo opery LA BOHEME.

Moc atrakcji z okazji otwarcia. Oprócz filmowych emocji, z okazji otwarcia kina, na widzów czeka prawdziwa moc i wysyp kinowych atrakcji.

– Do nowo otwartego kina zapraszamy już w piątek od godziny 9:00 rano na premiery filmowe. Nieco później zapraszamy do naszej strefy kinowych animacji, gdzie będą odbywać się konkursy, zabawy i atrakcje związane z otwarciem, a o godzinnie 18:00 podzielimy się z naszymi widzami ogromnym tortem. – mówi Anna Niziołek, Dyrektor kina CINEMA3D w Mielcu.

W dniu otwarcia przestrzenią Galerii Navigator zawładną Kinolki, czyli maskotki multipleksu, które zadbają o uśmiech i dobrą zabawę klientów.

Atrakcyjna oferta cenowa

CINEMA3D zadbało, aby ceny biletów także były atrakcyjne. W tygodniu ceny na seanse zaczynają się już od 15,90 zł w ofercie SUPER Środa. Natomiast w czwartek widzowie będą mogli skorzystać z biletów za 12 zł w promocji „Bueno czwartki”. Na tańsze seanse mogą liczyć rodzice z dziećmi korzystający z Karty Dużej Rodziny.

Widzowie z pewnością docenią fakt, że do oglądania filmów w 3D wystarczą niedrogie okulary pasywne, które będzie można nabyć w kasach kina za jedyne 4 zł. Okulary kupuje się tylko raz i można z nich korzystać wielokrotnie. Pozwala to cieszyć się magią trójwymiarowych projekcji przy kolejnych wizytach, nie ponosząc za każdym razem dodatkowych kosztów związanych z wypożyczeniem okularów.

 

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=IbtZuOhh_Hk&feature=youtu.be&w=925&h=520]

 

Zobacz też...

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa