W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Informacje Inne i charytatywne

Kino na Górce Cyranowskiej ponownie

W najbliższy piątek ponownie na Górce Cyranowskiej odbędzie się kolejna edycja Kina w Plenerze organizowanego przez Fundację Młodych Liderów. W związku z tym, że warunki atmosferyczne uniemożliwiły projekcję filmu „Dziedzictwo.Hereditary” na wydarzeniu Kino w Plenerze, zostało ono przełożone na dzień 23.07.2021 (tj. piątek) na godzinę 21:00

Zostanie wyświetlony film pt. „Dziedzictwo Hereditary”, który został wybrany w internetowym głosowaniu. Start o godzinie 21:00, a wstęp dla wszystkich uczestników jest darmowy!

Fundacja Młodych Liderów po raz kolejny wychodzi z propozycją spędzenia wakacyjnego wieczoru w gronie rodziny i przyjaciół przy filmie wyświetlanym w plenerze. W piątek 23 lipca na Górce Cyranowskiej (od strony Al. Niepodległości) o godzinie 21:00 rozpocznie się projekcja filmu, który został wybrany w ankiecie internetowej na Facebooku.

Bezkonkurencyjny stał się amerykański horror pt. „Dziedzictwo Hereditary” i to właśnie on zostanie wyświetlony na wielkim ekranie. Film ten opowiada o żałobie po śmierci babki rodziny Grahamów i jej dziwnych, a zarazem paranormalnych formach. Jak się okazuje nawet najbliższa rodzina nie znała dobrze zmarłej.

Wstęp na Kino w Plenerze jest darmowy, a uczestnicy wydarzenia mogą liczyć na przekąski i konkursy z nagrodami.

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa