W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Materiały video

Kino na Szpilkach w Cinema3D – Listopad [VIDEO]

Moc kobiecych atrakcji, inspirujące prezentacje, konkursy z cennymi nagrodami, a na deser wyjątkowy, babski film! Wszystko to miało miejsce 9 listopada w Kinie CINEMA3D.

Mielecki multipleks na ten wyjątkowy wieczór przygotował moc atrakcji, wśród nich mogliśmy spotkać w holu św. Mikołaja oraz odwiedzić stoiska partnerów CINEMA3D. W ramach imprezy mogliśmy skorzystać z usług dietetyczek, trenerów personalnych, a także degustować nie tylko słodkie przekąski.

Podczas listopadowego ”Kina na Szpilkach” wszystkie uczestniczki brały udział w kobiecych zabawach i konkursach, w których do wygrania były atrakcyjne nagrody.

Uwieńczeniem świetnej zabawy był przedpremierowy pokaz nowej polskiej komedii ”Listy do M. 3″ Film opowie historię kilku osób, którym w jeden magiczny dzień przydarzają się wyjątkowe chwile. Bohaterowie przekonają się o potędze miłości, rodziny, wybaczenia i wiary w to, że ten niezwykły świąteczny czas pełen jest niespodzianek.

Zapraszamy wszystkie Panie do wzięcia udziału w kolejnym wydarzeniu Kina na Szpilkach w 2018 roku. Czeka moc atrakcji oraz prawdopodobnie film ”Nowe oblicze Greya” – trzecia część ekranizacji światowego bestselleru – trylogii autorstwa E.L. Jame

Oprócz „Kina na szpilkach” mieleckie kino „CINEMA3D” organizuje nocne maratony filmowe o różnej tematyce.

 

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=MiWbD__rNA8&w=925&h=520]
e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa