W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Imprezy masowe i koncerty Kultura i nauka Materiały video

Kino w plenerze na zakończenie wakacji! [VIDEO]

 W najbliższy piątek, 30 sierpnia, na Górce Cyranowskiej odbędzie się kolejna już edycja Kina w Plenerze, wydarzenia organizowanego przez Fundację Klub Młodych Liderów i Samorządowe Centrum Kultury w Mielcu. 

Po udanej zeszłorocznej edycji, Fundacja planuje po raz trzeci urozmaicić mielczanom wakacje, organizując Kino w Plenerze. Już w najbliższy piątek, o godzinie 21 na Górce Cyranowskiej (od strony Al. Niepodległości) rozpocznie się projekcja filmu. Tym razem będzie to „La La Land”- zdobywca wielu nagród w tym 6 Oscarów. To właśnie ta produkcja wygrała internetowe głosowanie na Facebooku. Do dyspozycji dla uczestników wydarzenia będą leżaki, które zapewnią dodatkowy komfort podczas seansu. Dodatkowo na przybyłych mielczan czekać będzie popcorn, wata cukrowa, a także darmowe lody! Film zostanie wyświetlony na dużym ekranie, bo aż o powierzchni 24 m². W trakcie wydarzenia nie zabraknie konkursów, w których do wygrania będą atrakcyjne nagrody. Wstęp na wydarzenie jest całkowicie bezpłatny. Niespodzianką będzie  dekoracja z balonów, w kształcie popcornu. 

„Jest to idealna okazja na to, żeby zakończyć wakacje w towarzystwie najbliższych, przy wspólnym oglądaniu filmu. Zapraszamy każdego, zabierzcie znajomych i rodzinę. To będzie niezapomniany wieczór!” -mówią koordynatorzy wydarzenia.

A tak było rok temu:

Zobacz też...

Maturzysta z Mielca został TOP 14 uczniem w Polsce [VIDEO]

Redaktor naczelny

Ferie z Samorządowym Centrum Kultury

Redaktor naczelny

Stomil Olsztyn – PGE FKS Stal Mielec 1 : 0 (0:0)

Redaktor naczelny