W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Galerie Imprezy masowe i koncerty Informacje Materiały video Sport

Kolarze na Alei Niepodległości [FOTO, VIDEO]

W piątek 1 lipca kolarze uczestniczący w 33 Międzynarodowym Wyścigu Solidarności i Olimpijczyków pojawili się na mielckich ulicach

Podczas prezentacji drużyn i liderów poszczególnych klasyfikacji władze naszego miasta reprezentowała Adriana Miłoś (Zastępca Prezydenta Miasta Mielca). Zanim kolarze wyruszyli na trasę 4 etapu z Mielca do Tarnobrzegu, rozegrano Mini Wyścig Solidarności z udziałem najmłodszych amatorów dwóch kółek, którzy dzielnie rywalizowali na Alei Niepodległości.

Liczący 142,8 km 4 etap etap z Mielca do Kolbuszowej wygrał Holender Tim Bierkens przed Polakami – Adrianem Banaszkiem i Szymonem Krawczykiem.

Ostatecznie 33 Międzynarodowy Wyścig Solidarności i Olimpijczyków wygrał Belg Timo Kielich z grupy Alpecin – Fenix DEVO. Drugi na mecie był Polak Tomasz Budzińsku (grupa HRE MAZOWSZE Serce Polski), a trzeci Słowak Matusz Stoczek (ATT Investments).

YouTube player
e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Prace drogowe w Łączkach Brzeskich

Wiadomości Mielec

Mielecka Gwiazda Sportu będzie drugi raz na olimpiadzie

Wiadomości Mielec

Spędź wakacje z wojskiem

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa