W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Informacje

Kolbuszowa ma nowy radiowóz

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Kolbuszowej otrzymali nowy oznakowany radiowóz marki Hyundai i30. Auto będzie wykorzystywane w codziennej służbie przez policjantów ruchu drogowego.

Kolbuszowska jednostka wzbogaciła swoją flotę pojazdów o nowy oznakowany radiowóz marki Hyundai i30 o mocy 140 KM. Nowym radiowozem będą jeździć policjanci Referatu Ruchu Drogowego. To trzecie nowe auto, które w tym roku trafia do naszej jednostki.

Oprócz oznakowanego radiowozu kolbuszowska komenda została doposażona jeszcze dwoma pojazdami nieoznakowanymi, które już od kilku tygodni służą policjantom Wydziału Kryminalnego. Jeden z tych samochodów został zakupiony przy 50 % wsparciu finansowym samorządów lokalnych powiatu kolbuszowskiego, w ramach programu 50×50, pozostałą część zadysponowano z budżetu Policji, w ramach Programu Modernizacji Policji na lata 2017-2020.

Drugi pojazd zakupiono ze środków Urzędu Marszałkowskiego również w ramach programu 50×50, przy dofinansowaniu z budżetu Policji. Składamy serdeczne podziękowania samorządom powiatu kolbuszowskiego za wsparcie finansowe, które z pewnością przyczyni się do jeszcze efektywniejszej realizacji zadań na rzecz bezpieczeństwa jego mieszkańców i z pewnością wpłynie na poprawę warunków służby funkcjonariuszy.

Zobacz też...

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa