W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
fratelli
EsteticDent Dentysta Mielec
Image default
Informacje

Kolejna akcja Odrodzonego Mielca: pokaż piękno wiosny i jedź do Norwegii!

Wraz z nadejściem wiosny Stowarzyszenie Odrodzony Mielec wystartowało z kolejną akcją! Tym razem jest to konkurs fotograficzny „Mielec wiosną”. – Chcemy pokazać piękno naszego miasta i przede wszystkim zachęcić mieszkańców do działania – przekazuje Grzegorz Ziomek, prezes Stowarzyszenia.

Konkurs skierowany jest dla fotoamatorów – pasjonatów, którzy chcą podzielić się efektami swojej pracy. Uczestnikiem może zostać każda pełnoletnia osoba fizyczna, posiadająca zdolność do czynności prawnych i będąca autorem nadsyłanych zdjęć.

Konkurs został podzielony na trzy etapy: pierwszy jest związany z nadsyłaniem prac, weryfikacją wymagań formalnych oraz bieżącą publikacją zdjęć na profilu społecznościowym organizatora na Facebooku i trwa do 22 czerwca 2017 roku. Następnie do 3 lipca zostanie wyłonionych dziesięciu autorów, którzy przejdą do finału rywalizacji. To właśnie spośród nich zostanie wyłoniony zwycięzca.

Głosowanie odbywa się w serwisie społecznościowym Facebook za pomocą polubień (tzw. „like-ów”), które otrzymują poszczególne zdjęcia zamieszczone na profilu organizatora. Prace zakwalifikowane do trzeciego etapu zostaną ponownie opublikowane z jednoczesnym wyzerowaniem ilości polubień, co ma na celu wyrównanie szans każdego z uczestników.

Na zwycięzców konkursu czekają atrakcyjne nagrody: zdobywca pierwszego miejsca w okresie wakacji 2018 roku uda się na wycieczkę do Norwegii. Autorzy kolejnych prac będą mogli polecieć szybowcem nad Mielcem lub zjeść ekskluzywną kolację w Restauracji Hotelu ATENA****. Z kolei dla zdobywców IV, V i VI miejsca przewidziano bilet wstępu na boisko do gry w squash znajdujące się w kompleksie sportowym Hotelu Atena****.

Warto nadmienić, że to nie pierwsza taka akcja Odrodzonego Mielca. W ubiegłym roku Stowarzyszenie zorganizowało konkurs „Mielec zimą”, który cieszył się ogromną popularnością. Już teraz wiemy, że na kolejne lata zaplanowano kolejne edycje akcji, dotyczące innych pór roku – „Mielec latem” oraz „Mielec jesienią”.

Przed nami seria tzw. długich weekendów – pierwszy z okazji Wielkanocy, a kolejny na początku maja. Warto wykorzystać te chwile na aktywny wypoczynek z aparatem i pokazanie piękna naszego miasta.

Więcej informacji: https://www.facebook.com/odrodzonymielec/?fref=ts

Regulamin konkursu:https://drive.google.com/file/d/0B84a_dbIPGxRTy11N0ljX1lsWEk/view

Oświadczenie dla uczestników:https://drive.google.com/file/d/0B84a_dbIPGxRRTZsYjZsUGJSb2c/view

 

 

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Dorota Ciuba z głosami pacjentów naszego szpitala

Wiadomości Mielec

Mikołajkowe spotkanie pokoleń w Sokolni [FOTO]

Wiadomości Mielec

Dno tabeli Tauron Ligi osiągnięte. Pałac Bydgoszcz – ITA TOOLS Stal Mielec 3:1 [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa