W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Galerie Imprezy masowe i koncerty

„Kolejna edycja Fluo Zumby za nami!”[FOTO]

Fundacja Klub Młodych Liderów z sukcesem zorganizowała charytatywny maraton Fluo Zumby! Wydarzenie odbyło się w Poniedziałek Wielkanocny, na wyciemnionej hali Szkoły Podstawowej    nr 7, przy blasku farb fluorescencyjnych. Uczestnicy tańczyli w rytmach zumby przez trzy godziny, spalając tysiące kalorii, a przy tym pomagając podopieczny z ośrodka rehabilitacyjnego OREW w Mielcu.

Poprzednia edycja Fluo Zumby cieszyła się dużą popularnością wśród mielczan, dlatego także i w tym roku Młodzi Liderzy postanowili zachęcić ludzi do aktywności fizycznej. Zainteresowanie imprezą było na skalę podkarpacia, co za tym idzie na wydarzeniu pojawiały się całe rodziny, które wspólnie wytańczyły poświąteczne kalorie. Każdy z uczestników pomalowany był kolorowymi farbkami fluo, dzięki czemu pojawił się efekt „świecenia w ciemności”. Naukę w rytm zumby prowadzili: Michał Jagiencarz, Wiola Piękoś i Arkadiusz Błyskal, czyli instruktorzy z Extreme Fitness Mielec. Dzięki nim, przez cały maraton, uczestnikom, ani na moment nie zabrakło energii do zabawy.

Cel sportowy został spełniony, ale poza tym Młodzi Liderzy postanowili, że maraton ten, będzie charytatywnie skierowany do podopiecznych Ośrodka Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczego w Mielcu! Została zorganizowana loteria, w której uczestnicy mogli wygrać m.in. bony na kurację dietetyczną od Projektu Zdrowie; ręczniki, bidony oraz karnety do Extreme Fitness, kosmetyki i vouchery na makijaż od Mary Kay, okulary oraz bilety od Cinema3D, a także wejściówki na wrotki od WyWrotek! Nagrody zostały rozlosowane dla wszystkich zumbowiczów, ale cel jaki udało się osiągnąć zaskoczył wszystkich.  Dzięki otwartym sercom uczestników udało się zebrać kwotę w wysokości 1167,02 zł! Całkowita kwota zostanie przekazana na pomoc dzieciom z tego ośrodka.

„Moim ogromnym marzeniem było, aby to wydarzenie zakończyło się sukcesem. Myślę, że udało się sprawić, aby każdy uczestnik był zadowolony, uśmiechnięty, pełen energii, a przy tym zdrowo zmęczony! Ale dla mnie największą radością był moment, kiedy na scenie otworzyłam kopertę z sumą, jaką udało się zebrać na dzieci z ośrodka rehabilitacyjnego! Jestem dumna, że maraton przyniósł tyle dobra, nie tylko dla tych co w nim uczestniczyli, ale także dla podopiecznych, którym udało się pomóc”- mówi po wydarzeniu koordynator Fluo Zumby- Wiktoria Noga.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Filmowo – rozrywkowo – koncert PSM w Mielcu [FOTO]

Wiadomości Mielec

Konkurs – Baw się z nam [FOTO]

Gala “Młodzi Nieprzeciętni” 2024 [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa