W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Informacje

Kolejna edycja Mieleckiego Budżetu Obywatelskiego

Magistrat zaprasza mieszkańców naszego miasta do udziału w piątej edycji Mieleckiego Budżetu Obywatelskiego, którego zgłoszone i wybrane we wrześniowym głosowaniu projekty, będą realizowane w roku 2023.

Swoje wnioski i pomysły w ramach MBO 2023 można zgłaszać  do 15 lipca. Formularze zgłoszenia projektu wraz z listami osób popierających dany projekt dostępne są w wersji elektronicznej (pliki do pobrania) na stronie internetowej miasta (https://www.mielec.pl/mielecki-budzet-obywatelski/)

Aby złożyć swoją propozycje miejskiego działania lub przedsięwzięcia w ramach MBO należy wypełnić formularz wniosku, w którym nie tylko należy opisać swój pomysł oraz wskazać lokalizację, w jakiej będzie realizowany, lecz także w przybliżeniu podać koszt. Wycena realizacji nie musi być szczegółowa, a jedynie szacunkowa, ponieważ pracownicy Urzędu Miejskiego i miejskich instytucji po złożeniu wniosku zweryfikują te wartości zgodnie z obecnymi cenami rynkowymi lub innymi, podobnymi przedsięwzięciami.

Mając na uwadze doświadczenia z lat minionych i względy techniczne przy druku kart do głosowania, zwracamy się do wnioskodawców projektów o maksymalne skracanie i uproszczanie nazw projektów.

Należy również pamiętać, że integralną częścią wniosku jest karta z listą poparcia pomysłu, którą muszą podpisać mieszkańcy Mielca. Przypominamy, że w przypadku projektów o charakterze lokalnym niezbędne jest zebranie co najmniej 25 podpisów mieszkańców obszaru , którego dotyczy zgłaszany projekt, a dla projektów ogólnomiejskich 50 podpisów mieszkańców Mielca. Sam wnioskodawca nie może podpisać się w miejscu, przeznaczonym dla osób popierających, bo stanowiłoby to złamanie regulaminu Mieleckiego Budżetu Obywatelskiego.

Wypełnione formularze należy przynieść osobiście lub przesłać poczta do Urzędu Miejskiego (ul. Żeromskiego 26) do 15 lipca, z dopiskiem „Mielecki Budżet Obywatelski”. Istnieje także możliwość przesłania skanów formularzy mailem na adres [email protected]. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości przy przygotowaniu wniosków można kontaktować się pracownikami Biura Promocji i Sportu Urzędu Miejskiego, telefonicznie: 17 787 4112 (4113, 4114) lub mailowo: [email protected].

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Makbet według rudzian

Wiadomości Mielec

Uczniowie na spływie kajakowym Wisłoką [FOTO]

Wiadomości Mielec

Sport w Mielcu – oczami dziecka [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa