W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Imprezy masowe i koncerty Informacje

Kolejna Parada Konna w Żarówce

W niedzielę, 2 czerwca, w Żarówce miłośnicy koni znów będą mogli podziwiać w akcji te piękne zwierzęta podczas 15. Parady Konnej.

Jak co roku Parada Konna odbędzie się na terenach rekreacyjnych za szkołą podstawową. Rozpocznie się już o godz. 12.30. oceną płytową w ramach czempionatu hodowlanego klaczy rasy śląskiej. Godzinę później będzie miał miejsce przejazd przez Żarówkę zaprzęgów oraz motocyklistów z grupy MotoLewart.

Oficjalne otwarcie Parady Konnej i prezentację zaprzęgów zaplanowano na godz. 14.00. Po niej z minikoncertem wystąpi Kapela Żarowianie i wręczone zostaną nagrody w ramach czempionatu hodowlanego. Podczas tegorocznej imprezy odbędą się także sportowe konkursy powożenia zaprzęgami jedno- i dwukonnymi, pokazy Stowarzyszenia Kawalerii Konnej w Dobryninie im.5 Pułku Strzelców Konnych oraz konkurs zaprzęgów tradycyjnych.

Na godz. 18.00 zaplanowano zabawę taneczną. Ponadto podczas wydarzenia nie zabraknie stoisk z gastronomią, dmuchanego placu zabaw oraz stoisk z akcesoriami końskimi.

Patronat honorowy nad imprezą sprawuje: Burmistrz Radomyśla Wielkiego i Starosta Powiatu Mieleckiego

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Most gotowy w Dulczy Wielkiej

Wiadomości Mielec

Seniorzy zakończyli rok akademicki MUTW [FOTO]

Wiadomości Mielec

Kolejny oprysk przeciwko Afrykańskiemu Pomorze Świń w powiecie mieleckim

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa