W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Galerie Informacje Kultura i nauka

Kolejne dzieci odwiedziły komendę policji [FOTO]

Dzieci ze szkół i przedszkoli z powiatu mieleckiego często odwiedzają naszą jednostkę. Podczas takich odwiedzin policjanci pokazują najmłodszym oznakowane pojazdy policyjne – radiowozy, motocykle, rowery, oprowadzają małych gości po komendzie.

W trakcie zwiedzania policjanci opowiadają czym zajmują się na co dzień funkcjonariusze poszczególnych wydziałów i jak wygląda ich codzienna służba. Wczoraj gościliśmy uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 11 w Mielcu.

Dzisiaj mielecka komenda gościła dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 11 w Mielcu. Uczniowie mieli okazję zobaczyć z bliska pracę mieleckich funkcjonariuszy, obejrzeć sprzęt, którym dysponują oraz użytkują w codziennej służbie.

Policjantka z Zespołu Profilaktyki Społecznej Nieletnich i Patologi asp. Magdalena Skulimowska wraz z oficerem prasowym mł. asp. Bernadettą Krawczyk, podczas wizyty dzieci w budynku komendy, opowiadały uczniom jak wygląda codzienna służba policjantów poszczególnych wydziałów. Oprowadzały gości po budynku komendy, pokazując i omawiając poszczególne pomieszczenia.

Ponadto policjantki zapoznały dzieci z obowiązującymi przepisami ruchu drogowego i konsekwencjami ich nieprzestrzegania. Na zakończenie spotkania każde dziecko mogło wczuć się w rolę policjanta i zasiąść za kierownicą policyjnego radiowozu lub motocykla słysząc przy tym sygnały dźwiękowe, co wzbudziło wśród uczestników wycieczki najwięcej emocji.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Kilkudniowy kurs doskonalący dla Ratowników Medycznych

Wiadomości Mielec

Tragedia na ulicy Legionów

Wiadomości Mielec

Rowerzyści po potrąceniach odwiezieni do szpitala

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa