W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Informacje Przestępstwa, skandale, afery

Kolejne informacje w sprawie sobotnich wydarzeń w Przecławiu

 Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia, do jakiego doszło w nocy z soboty na niedzielę w Przecławiu.
 
Mężczyzna 19-letni  uderzył metalowym narzędziem swojego rówieśnika, który z obrażeniami głowy trafił do mieleckiego szpitala. Policjanci zatrzymali sprawcę uszkodzenia ciała. Mężczyzna już usłyszał zarzut.
 

Jak ustalili policjanci, do zdarzenia doszło w sobotę w nocy. Pomiędzy 19-letnim mielczaninem, a grupą mieszkańców gminy Przecław doszło do utarczki słownej na podłożu wcześniej już trwającego konfliktu. W trakcie zdarzenia, 19-letni sprawca uderzył w głowę jednego z mężczyzn metalowym narzędziem. Poszkodowany z obrażeniami głowy trafił do szpitala.

Chwilę po zdarzeniu sprawca został zatrzymany. Mężczyzna spędził noc w policyjnym areszcie.

Zebrany w tej sprawie materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie 19-latkowi zarzut spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Wczoraj prokuratura zastosowała wobec podejrzanego środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego, zakazu opuszczania kraju i zbliżania się do pokrzywdzonego, a także poręczenie majątkowe.

Dalsze czynności w tej sprawie prowadzi KPP w Mielcu.

wg. KPP Urszula Chmura

 

 

DCIM105GOPRO

 

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa