W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
fratelli
EsteticDent Dentysta Mielec
Image default
Informacje

Kolejne spotkanie Klubu Pacjenta [OTO]

25 maja w Centrum Integracji Organizacji Pozarządowych w Mielcu odbyło się drugie spotkanie Klubu Pacjenta.

Spotkanie zostało zorganizowane przez Fundację „Z sercem do pacjenta” wspólnie z Uniwersytetem Trzeciego Wieku i Narodowym Funduszem Zdrowia.

O nadciśnieniu tętniczym, jego objawach i metodach leczenia opowiadała Weronika Korzyńska, specjalista chorób wewnętrznych Grupy American Heart of Poland, która przekazała również wiele praktycznych porad, np. na temat tego jak prawidłowo mierzyć ciśnienie.

Z kolei pielęgniarki Małgorzata Rzeszutek i Dorota Markulis podzieliły się ze słuchaczami 10 przykazaniami, których warto przestrzegać w profilaktyce chorób serca.

Wykład pod tytułem „Profilaktyka to nie tylko badania, czyli słów kilka o tym jak nie chcemy być zdrowi” wygłosił Rafał Śliż, rzecznik prasowy, pełnomocnik ds. kontaktów zewnętrznych z Podkarpackiego Oddziału Wojewódzkiego NFZ w Rzeszowie. Dodatkowo uczestnicy spotkania mogli zapoznać się z ofertą Narodowego Funduszu Zdrowia również za sprawą specjalnego stoiska NFZ.

Nie zabrakło też bezpłatnych badań oraz możliwości indywidualnych rozmów ze specjalistami – dzięki czemu słuchacze mogli od razu w praktyce zastosować się do przekazanych wskazówek z zakresu profilaktyki czy mierzenia ciśnienia.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Ważne kroki po rozmowie kwalifikacyjnej: podziękowanie i kontynuacja

Wiadomości Mielec

Odpowie za posiadanie narkotyków

Wiadomości Mielec

Mistrzostwa Pierogowe w Górkach [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa