W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Galerie Informacje Kultura i nauka

Kolejne SztukaRYNKI będą niedługo [FOTO]

Mimo niedzielnej nawałnicy (7 lipca), która dotknęła też budynek Domu Kultury SCK, na szczęście niezbyt dotkliwie, nie daliśmy za wygraną i punktualnie o godz. 17 na Rynku mieleckiej starówki rozpoczęliśmy SztukaRYNKI.

Pierwsza część – zajęcia plastyczne odbyły się bez zakłóceń i z sukcesem, ponieważ w zajęciach wzięło udział kilkudziesięcioro mieleckich dzieci wraz z rodzicami. Dzieci miały swobodę w wyborze tematu wariacji malarskich i rzeźbiarskich (lepienie z masy solnej), ale przeważały prace przedstawiające zwierzątka. Zajęcia prowadziła Małgorzata Waga-Zając, wspierana przez Justynę Pomykałę-Berrached. 

Tuż przed rozpoczęciem drugiej, muzycznej części SztukaRYNEK, na mielecki Rynek spadły pierwsze krople deszczu, które gęstniały z minuty na minutę, więc świetnie zapowiadający się koncert Grupy wokalno-instrumentalnej „Byle dalej” Towarzystwa Śpiewaczego „Melodia”stanął pod znakiem zapytania.

Mimo że artyści nie dawali za wygraną i usiłowali śpiewająco przetrwać niepogodę, po dwóch utworach musieli się poddać. Dobra wiadomość jest taka, że „Byle dalej” zapowiedział, iż pojawi się na mieleckim Rynku wraz ze swoją muzyką w bardziej sprzyjających warunkach pogodowych. Kolejne SztukaRYNKI już 11 sierpnia, także o godz. 17. Zapraszamy!

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Szczury doprowadziły do zamknięcia budynku przedszkola

Wiadomości Mielec

Warsztaty bębniarskie na Rynku i w SCK [FOTO]

Wiadomości Mielec

„Nieme kino” w Parku Oborskich [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa