W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Galerie Imprezy masowe i koncerty Informacje Inne i charytatywne Materiały video

Kolejny „Dzień Dobra” w Trześni [FOTO, VIDEO]

Na terenach zielonych w centrum Trześni w niedzielę (24 kwietnia) odbyła się cykliczna impreza rodzinna w ramach ogólnopolskiej akcji Caritas Polska „Dzień Dobra”.

Tłumy mieszańców z zadowoleniem bawiły się w „Dniu Dobra”, czyli w Święto Pomagania. Był to wyjątkowy czas dla wolontariuszy i wszystkich, którzy uczestniczą w dziełach miłosierdzia Caritas!

Uroczystość rozpoczęła Msza św. o godz. 14 w intencji rodzin w Kościele św. Wojciecha w Trześni. Następnie przeniosła się na tereny rekreacyjne obok kościoła.

W programie były między innymi występy artystyczne, animacje taneczne, zabawy z wodzirejem. Towarzyszyły im atrakcje takie jak: Dmuchane zjeżdżalnie, malowanie buziek, bańki mydlane, pokazy OSP, wata cukrowa, zmagania sportowe, wioska rycerska, degustacje potraw KGW Gminy Mielec, grochówka wojskowa.

Podziękowania skierowano przybyłym gościom, którzy przyczynili się do organizacji i wsparcia Ogólnopolskiego „Dnia Dobra. Szczególnie powitano. Na wydarzeniu obecni byli między innymi: Poseł Fryderyk Kapinos, Dyrektor Caritas Diecezji Tarnowskiej ks. Zbigniew Pietruszka, ks. Krzysztof Majerczak, ks. Jaa Tomczyk – Proboszcz Parafii św. Wojciecha w Trześni.

Organizatorami festynu byli: Parafia św. Wojciecha w Trześni, Wójt Gminy Mielec – Józef Piątek, Zespół Szkół w Trześni, Szkolne Koła Caritas przy SP i.m. św. Jana Pawła w Trześni i przy Zespole Szkół Technicznych w Mielcu, SOKiS Gminy Mielec, Jednostki OSP w Trześni i Woli Chorzelowskiej, Koła Gospodyń Wiejskich Chorzelowskiej, Woli Mieleckiej, Szydłowcu i Trześni.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

26-latka straciła prawo jazdy za nadmierną prędkość

Wiadomości Mielec

Komunikat Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej

Wiadomości Mielec

Badanie Osteoporozy w Mielcu 22.07.2024

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa