W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Galerie Informacje Materiały video Sport Wywiady

Kolejny dzień Stali na obozie w Turcji [FOTO, VIDEO]

Za nami kolejna doba pobytu drużyny PGE FKS Stal Mielec na obozie przygotowawczym w Turcji. Codziennie odbywają się dwie jednostki treningowe.

Po wczorajszym treningu sztab trenerski podjął decyzję o podjechaniu na plażę. Piłkarze weszli do chłodnego o tej porze Morza Śródziemnego, odbywając tym samym swoistą odnowę biologiczną.

Dziś nasi piłkarze rozegrają sparing z CSKA Sofia. Początek tego spotkania o godzinie 16.

Mateusz Mak udzielił krótkiej wypowiedzi po drugim dniu przygotowań drużyny w miejscowości Kargıcak w ośrodku Goldcity Sport Complex.

Rano trenowaliśmy bardzo intensywnie, aby jutro w pierwszym naszym sparingu zrealizować założenia wytyczone przez trenera. Po treningu pojechaliśmy nad morze, aby wejść do wody i trochę się zregenerować – melduje Mateusz Mak.

Nasz zawodnik przekazuje, że wszyscy zawodnicy czują się dobrze i nikt nie narzeka na urazy.

Całe szczęście, że nie ma urazów. Jesteśmy wszyscy nastawieni na bardzo ciężką pracę i myślę, że trener się z tego cieszy, bo ma tutaj prawie wszystkich zawodników do dyspozycji.

Gramy swój pierwszy sparing, a naszym przeciwnikiem będzie CSKA Sofia. Będziemy oczywiście chcieli go wygrać. Pozdrawiam wszystkich kibiców i trzymajcie się – kończy Mateusz Mak.

Stalmielec.com

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa