W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Informacje

Kolejny (nieskuteczny) atak hakerski na WCJ24

W niedzielę 15 lipca 2018 miał miejsce kolejny w tym roku atak typu DDoS na nasze serwery. Z tego miejsca chcemy z satysfakcją poinformować iż ta próba zablokowania tej strony jak i wiele wcześniejszych zostały skutecznie odparte przez naszych informatyków.

Cieszy nas fakt, że szczere i bezstronne wpisy po raz kolejny były powodem do tego typu działań. Takie sytuacje nie są już dla nas wyzwaniem lecz satysfakcja płynąca z takich okoliczności utwierdza nas tylko w przekonaniu że stojąc na straży wolnego dostępu do rzetelnych informacji podążamy w dobrym kierunku.

Broniąc wolności słowa pragniemy jednocześnie poinformować iż dysponujemy wieloma danymi które jednoznacznie wskazując sprawcę mamy zamiar przekazać odpowiednim organom. Prawo do publicznego wyrażania własnego zdania oraz poglądów, a także jego poszanowania przez innych nie jest niestety szanowane.

Jak wspomniał kiedyś Albert Einstein: Wolność nauczania i wyrażania opinii w książkach i prasie stanowi podstawę zdrowego i naturalnego rozwoju każdego społeczeństwa.

 

Zobacz też...

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa