W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Informacje

Kolejny nowy chodniki w Gminie Radomyśl Wielki

Zakończyły się prace przy budowie kolejnego już odcinka chodnika na terenie gminy Radomyśl Wielki. Tym razem nowe nawierzchnie położone zostały w miejscowościach Dąbrówka Wisłocka oraz Dąbie. To wspólna inwestycja gminy i Powiatu Mieleckiego.

W sumie na 2016 r. w gminie Radomyśl Wielki zaplanowano wykonanie nowych nawierzchni chodnikowych na łącznej długości 906 m tj. 1) przy dr. Nr 1 169R Podleszany – Ruda – Zasów: na ode. o dług. 170 m w m. Dąbrówka Wisłocka, 2) przy dr. Nr 1 173R Radomyśl Wielki – Dulcza Mała na ode. o dług. 490 m w m.

 

 

Radomyśl Wielki, 3) przy dr. Nr 1 181R Radomyśl Wielki – Dąbie – Przeryty Bór na ode. o dług. 246 m w m. Dąbie. Łączny koszt, jaki samorząd gminny i powiatowy poniosą po połowie to 474 997,57 zł.

Ponadto, po odbiorze są już także nowo wybudowane chodniki na terenie gm. Tuszów Narodowy i Gawłuszowice.  Natomiast w trakcie realizacji są jeszcze chodniki w gm. Czermin, Wadowice Górne
i Mielec. Jednocześnie trwają prace remontowe przy istniejących chodnikach na terenie powiatu mieleckiego.

Powiat Mielecki przygotowuje się także na ogłoszenie przetargu na budowę chodników na terenie gm. Padew Narodowa w miejscowości Zarównie i Zachwiejów. Łącznie, w bieżącym roku na budowę chodników przeznaczymy kwotę podobną do tej z roku ubiegłego, czyli 2 mln zł. To pozwoli na wykonanie blisko 4 km nawierzchni – przekazuje starosta Zbigniew Tymuła.

 

s4_beda_nowe_chodniki_366

 

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa