Kolejny sparing SPR Stal Mielec [FOTO]

SPR Stal Mielec – Grupa Unia Azoty Tarnów 25 : 30

Drużyna SPR Stali Mielec rozegrała kolejny mecz kontrolny przed zbliżającym się sezonem ligowym. Tym razem przeciwnikiem mielczan była drużyna Grupy Azoty Unii Tarnów, a mecz zakończył się wynikiem 25:30 na korzyść zawodników Unii.

Mecz rozpoczął się spokojnie – oba zespoły badały teren. Początek dla drużyny z Tarnowa nie był zbyt udany – w ciągu 7 minut udało im się zdobyć tylko jedną bramkę. Dwie minuty później z wyniku 3:1 zrobiło się 3:4 i do 20. minuty wynik oscylował wokół remisu. Po tym czasie goście zaczęli przejmować inicjatywę i pierwszą połowę zakończyliśmy wynikiem 12-16.

Od początku drugiej części spotkania tarnowianie utrzymywali swoje prowadzenie, a w bramce rewelacyjnie spisywał się Casper Liljestrand, który odbijał kolejne piłki. Gospodarzom udało się jednak odrobić część strat i po 40 minutach gry mieliśmy wynik 17-19. Zaraz później drużyna Grupy Azoty Unii Tarnów zaatakowała nieco mocniej i w 45. minucie wynik wynosił 18:23. Przez kolejne 15 minut różnica bramek nie ulegała większym zmianom i mecz zakończył się rezultatem 25:30.

Strzelcy bramek:

Grupa Azoty Unia Tarnów: Minotskyi 5, Kniazeu 4, Dadej 4, Sikora 4, Wojdan 4, Mrozowicz 2, Bushkou 2, Kaźmierczak 1, Pinda 1, Sanek 1, Wątroba 1, Matsuura 1.

SPR Stal Mielec: Petrović 5, Wilk 3, Monczka 2, Sobut 2, Nowak 2, Wołyncew 2, Smolikov 2, Chodara 2, Adamczuk 2, Osmola 1, Ivanović 1, Krupa 1