W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Informacje Sport

Kolejny spiker będzie ubarwiał mecze Stali

Paweł Jańczyk- spiker pierwszej reprezentacji Polski w piłce nożnej dołącza do FKS Stal Mielec S. A.!

Z dniem 24.11.2022 r. nowym spikerem FKS Stal Mielec S.A. zostaje wielokrotnie wyróżniany nagrodą dla najlepszego spikera w Polsce- Paweł Jańczyk.

Paweł ma 42 lata i brał udział w największych w Polsce wydarzeniach artystycznych takich jak koncert Depeche Mode czy Beyonce.
Pracował z mikrofonem na meczach podczas Mistrzostw Europy w piłce nożnej, Mistrzostw Świata w piłce ręcznej oraz wielokrotnie na finałach Pucharu Polski. Miał również przyjemność być spikerem meczu Realu Madryt z Fiorentiną.

Był stałym spikerem na meczach Vive Kielce oraz przez ponad 10 lat na meczach Korony Kielce.
Aktualnie jest spikerem pierwszej Reprezentacji Polski w piłce nożnej.

Ogromnie cieszę się na współpracę ze Stalą Mielec, to klub z fantastyczną historią, która pisana jest także teraz poprzez udane występy w najwyższej klasie rozgrywkowej w Polsce — mówi Paweł Jańczyk.

Przed nami dziewięć ligowych meczów do końca sezonu 2022/2023 i mam ogromną nadzieję, że będą to fantastyczne sportowe widowiska, a ja obiecuję ubarwić te mecze fajną muzyką i mikrofonową oprawą — zakończył nowy spiker naszego klubu.

Źródło: Stalmielec.com
e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Zachowaj Trzeźwy Umysł – konkurs uczniów [FOTO]

Wiadomości Mielec

Gala Międzyszkolnego Konkursu Języka Angielskiego [FOTO]

Wiadomości Mielec

Takiej książki jeszcze w Mielcu nie było! [FELIETON]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa