W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Wypadki, wykroczenia, pożary, powodzie...

Kolejny wypadek w Tuszymie

Około 30 minut temu czarny fiat punto II potrącił rowerzystę w Tuszymie. Na miejscu są 3 jednostki straży i jeden patrol policji. Droga prowadząca do Kolbuszowej była zablokowana. 

Kierujący rowerem mężczyzna z niewyjaśnionych przyczyn wjechał pod wyprzedzający go samochód. Kierowca samochodu był trzeźwy. Na miejscu była jedna karetka. Mężczyzna był przytomny. Została udzielona pierwsza pomoc, był przytomny, został przełożony na deskę ortopedyczną i zabrany przez zespół medyczny do szpitala w Mielcu. Strażacy zabezpieczyli samochód poprzez odłączenie akumulatora i zakręcenie zaworu butli z instalacji gazowej. Teren został zabezpieczony poprzez rozłożenie pachołków ostrzegawczych oraz lamp ostrzegawczych.
 
Ruch na tym odcinku drogi został całkowicie wstrzymany, a utrudnienia potrwały do godziny. Po chwili na miejsce dotarli także funkcjonariusze policji z Komendy Powiatowej Policji w Mielcu. Zajęli się ustalaniem przyczyn wypadku. Działania zastępów zakończyły się przed godziną 20, na miejscu pracują nadal funkcjonariusze Policji oraz prokuratura.
 
 
 
 
e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Tragedia nad Wisłoką w Tuszymie

Wiadomości Mielec

Wypadek z udziałem motorowerzysty

Wiadomości Mielec

Dachowanie obywateli Ukrainy

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa