W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Sport

Kolejny z wychowanków w pierwszym zespole!

Bardzo miło nam poinformować, że kolejny z naszych wychowanków został włączony do pierwszego zespołu i dostanie szansę gry w PGNiG Superlidze!

19-letni Michał Kozioł – bo o nim mowa – w kategoriach juniorskich rozwijał się pod skrzydłami trenera Tomasza Sondeja i będzie tym samym ósmym wychowankiem, który w tym sezonie założy „Biało-Niebieską” koszulkę.
W poprzednim sezonie młody środkowy rozgrywający stanowił o sile zespołu rezerw, który na co dzień występował w II lidze. Mierzący 182 cm zawodnik w 19 meczach rzucił 84 bramki.

Paweł Wilk, Piotr Krępa, Rafał Krupa, Hubert Skuciński, Dawid Rusin, Krystian Witkowski, Jakub Ćwięka i Michał Kozioł. Ośmiu wychowanków w składzie pierwszego zespołu to wynik najlepszy spośród wszystkich klubów w PGNiG Superlidze, co pokazuje, jak ważne w naszym klubie jest szkolenie dzieci i młodzieży, które z roku na rok pozwala nam opierać zespół na zawodnikach od najmłodszych lat utożsamiających się z Mielcem i „Biało-Niebieskimi” barwami.

Powodzenia Michał!


e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Mielecka Strefa Kibica

Wiadomości Mielec

Piłkarze Stali Mielec na meczach reprezentacji swoich państw

Wiadomości Mielec

ZSP Ruda – czwarta drużyna w województwie

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa