W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Informacje Materiały video Sport Wywiady

Kolejny zawodnik trafia do FKS Stal Mielec [VIDEO]

Mateusz Wyjadłowski został nowym zawodnikiem PGE FKS Stali Mielec. 21-letni prawy wahadłowy został wypożyczony na rok z Jagiellonii Białystok z opcją pierwokupu.

Nasz nowy zawodnik przychodzi do nas z Jagiellonii, do której trafił przed rozpoczęciem poprzedniego sezonu. Jesienią 2020 roku rozegrał trzy mecze w PKO BP Ekstraklasie i jeden w Fortuna Pucharze Polski.

Wiosnę spędził już na wypożyczeniu w Puszczy Niepołomice. Pod wodzą trenera Tomasza Tułacza zagrał w 11 spotkaniach Fortuna 1 Ligi, w których zdobył 2 bramki. Zagrał również w jednym spotkaniu Fortuna Pucharu Polski.

Mateusz Wyjadłowski pochodzi z Proszowic, a niemal cały okres dorastania jako piłkarz spędził w Wiśle Kraków. Pod koniec wieku juniora, wiosną 2019 roku grał już w Sole Oświęcim (17 meczów i 2 bramki), a w sezonie 2019/2020 reprezentował barwy drugoligowej Garbarni Kraków. Tam zagrał w 30 meczach, w których zdobył 2 bramki i zaliczył 3 asysty.

W PGE FKS Stali Mielec będzie występował z numerem 44. – Z drużyną przebywałem już od półtorej tygodnia. Bardzo się cieszę, że testy zakończyłem pozytywnie – mówi Mateusz Wyjadłowski. – Moim celem będzie przede wszystkim ciężka praca i jak najlepsze przygotowanie się do każdego meczu – dodaje.

YouTube player
e-leclerc-mielec
Navi

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa