W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Informacje Wypadki, wykroczenia, pożary, powodzie...

Kolizja drogowa z udziałem autobusu

W czwartek przed godz. 13 na ul. Ducha Świętego w Mielcu, doszło do zdarzenia drogowego z udziałem samochodu osobowego i autobusu.

W wyniku zdarzenia ranna została 56-letnia kierująca samochodem osobowym, która została przewieziona do szpitala.

W wyniku zdarzenia kierująca samochodem osobowym została hospitalizowana. Policjanci wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia.

Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego mieleckiej komendy wykonywali czynności na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło wczoraj przed godz. 13 na ul. Ducha Świętego w Mielcu.

Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kierujący autobusem zjechał do środkowej cześci jezdni i uderzył w prawidłowo jadącą przeciwległym pasem ruchu kierującą peugeotem.

Policjanci ustalili, że osoby uczestniczące w wypadku były trzeźwe. Po sprawdzeniu w policyjnej bazie danych okazało się, że kierujący autobusem posiada zatrzymane uprawnienia do kierowania pojazdami.

Na miejscu funkcjonariusze wykonali oględziny i sporządzili dokumentację niezbędną do wyjaśnienia wszystkich okoliczności tego zdarzenia.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Badanie Osteoporozy w Mielcu 22.07.2024

Wiadomości Mielec

Letnia Akademia Artystyczna [FOTO]

Wiadomości Mielec

Stara Cegielnie zwiększa swoje finansowe wsparcie dla klubu FKS Stal Mielec

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa