W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
fratelli
EsteticDent Dentysta Mielec
Image default
Informacje Wypadki, wykroczenia, pożary, powodzie...

Kolizja samochodu z motocyklem

Policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego do którego doszło na trasie Mielec – Rzeszów w Widełce. W wyniku zderzenia motocyklisty z samochodem osobowym, do szpitala trafił kierowca jednośladu. Na szczęście jego obrażenia okazały się niegroźne. Za spowodowanie zdarzenia drogowego policjanci ukarali go mandatem karnym.

W środę około 11.30 dyżurny jednostki został powiadomiony o zdarzeniu drogowym, do którego doszło w Widełce na drodze krajowej nr 9. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący hondą, jadący w kierunku Kolbuszowej nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i najechał na tył jadącego przed nim opla, którym kierował mieszkaniec gminy Kolbuszowa.
W wyniku zdarzenia kierujący oplem wjechał do przydrożnego rowu, gdzie dachował. Kierowca hondy został przetransportowany do szpitala. Kierujący oplem nie odniósł obrażeń, podróżował sam. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że obydwaj kierujący byli trzeźwi.

Na szczęście obrażenia motocyklisty nie zagrażały jego życiu. Za spowodowanie zdarzenia mieszkaniec powiatu tarnobrzeskiego, który kierował motocyklem został ukarany mandatem karnym.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Informacja magistratu w sprawie wycięcia wierzb na osiedlu Lotników [VIDEO]

Wiadomości Mielec

Koncert Kasi Moś na Bulwarach Gryfinów Mieleckich [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

Korzenie i Kwiaty – Przywracanie Pamięci o Żołnierzach Niezłomnych – wręczenie nagród [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa