W Cieniu Jupiterów Mielec
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec
Paliwa Mielec
fratelli
Image default
Informacje Wypadki, wykroczenia, pożary, powodzie...

Kolizję drogową w Chorzelowie spowodował 19-latek bez prawa jazdy

Policjanci interweniowali wobec 19-letniego kierującego BMW, który spowodował kolizję drogową w Chorzelowie. Na miejscu zdarzenia drogowego policjanci ustalili, że młody mężczyzna nie posiada prawa jazdy, a jego 14-letnia pasażerka jest poszukiwana celem doprowadzenia do młodzieżowego ośrodka wychowawczego.

W poniedziałek około godziny 7.50 w Chorzelowie doszło do zdarzenia drogowego. Jak ustalili policjanci kierujący BMW jadąc od Chorzelowa w kierunku Złotnik, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w jadącego z naprzeciwka kierującego citroenem. W wyniku zdarzenia nikt nie odniósł obrażeń. Kierujący byli trzeźwi.

Podczas pracy na miejscu zdarzenia drogowego policjanci ustalili, że kierujący BMW, który spowodował kolizję nie posiada uprawnień do kierowania. Kilka dni wcześniej mieleccy policjanci zatrzymali prawo jazdy młodemu mężczyźnie, za przekroczenie prędkości o ponad 50 km/h. Pasażerką 19-latka była 14-letnia dziewczyna, która jak się okazało, jest poszukiwana celem doprowadzenia do młodzieżowego ośrodka wychowawczego.

Młody mieszkaniec Mielca odpowie przed sądem za spowodowanie kolizji oraz prowadzenie pojazdu pomimo 3-miesięcznego okresu zatrzymania uprawnień. Natomiast 14-latka została doprowadzona do młodzieżowego ośrodka wychowawczego zgodnie z nakazem wydanym przez sąd rodzinny.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Sukces Karoliny uczennicy z Padwi Narodowej

Wiadomości Mielec

Potrącenie rowerzystki na ul. P. Skargi w Mielcu

Wiadomości Mielec

Koncert Wiosenny Mieleckiej Orkiestry Symfonicznej

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa