W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Imprezy masowe i koncerty

Koncert Dobromir MAK Makowski #Rappedagogia.

Projekt nosi nazwę – RAP PEDAGOGIA – “Oparty na muzyce hip hop, elementach profilaktyki oraz inspirowany przeszłym życiem autora i wykonawcy”. Autor projekt „Rappedagogika” jest założycielem fundacji “Młodzi dla młodych”, która swoją siedzibę ma W Pabianicach.

Jest także pedagogiem oraz animatorem projektów pedagogicznych Z młodzieżą na ulicy. Przed laty sam mierzył się z wieloma problemami,będąc wychowankiem domu dziecka. Jako młody człowiek przedawkował narkotyki i omal nie umarł.

Obecnie jeżdżąc po Polsce dociera do wielu szkól, domów dziecka, domów poprawczych i zakładów karnych mówiąc do młodzieży iż można żyć inaczej. Myśl przewodnią programu to:
“LEPIEJ ZAPOBIEGAĆ NIŻ LECZYĆ”

Organizatorem wydarzenia jest nowo powstałe Stowarzyszenie ,, Mamy dla Was Czas ” w Mielcu. Jest to grupa osób będąca w różnym wieku, ale mająca wspólny cel- pomaganie.

Dobromir”Mak” Makowski – pedagog, nauczyciel wychowania fizycznego. Mieszka w Pabianicach z żoną Bogumiłą i trójką dzieci. Autor projektu Rap Pedagogia,realizowanego od 2010 r., który oparty jest na muzyce hip hop, elementach profilaktyki oraz inspirowany przeszłym życiem autora i wykonawcy, który dotarł do kilkuset szkół na terenie całej Polski.

Autor książki biograficznej „Wyrwałem się z piekła”. Założyciel Centrum Młodzieżowego w Pabianicach, a także Fundacji Młodzi dla Młodych. Dobromir Makowski jest również animatorem projektów pedagogicznych z młodzieżą na ulicach.

Przed laty sam mierzył się z wieloma problemami będąc wychowankiem domu dziecka. Jako młody człowiek przedawkował narkotyki i omal nie umarł. Obecnie jeżdżąc po Polsce dociera do wielu szkół, domów dziecka, domów poprawczych i zakładów karnych mówiąc do młodzieży iż można żyć inaczej.

Myśl przewodnia programu to: lepiej zapobiegać niż leczyć. Podczas koncertu muzyka będzie przeplatać się ze świadectwem życia Dobromira i jego wychowanków. Po spotkaniu będzie czas na pytania do mikrofonu, a także integrację z Dobromiem, wychowankami.

Uczestnicy będą mieć możliwość nabyć książki i płyty autora lub je wylosować :) Serdecznie zapraszamy!

Członkowie Stowarzyszenia Mamy dla Was Czas

Koncert Godzina 17.00

7.06.2019 [piątek]

Wstęp wolny!

created by dji camera

Zobacz też...

W Cieniu Jupiterów Mielec
Mielec: Informacje, Relacje, Wiadomości, Wydarzenia, Ogłoszenia, Nowości