W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Galerie Imprezy masowe i koncerty Informacje Kultura i nauka

Koncert popis tańca na scenie SCK [FOTO]

To był prawdziwy popis. Dobra tradycja nie jest zła, w tym wypadku – prezentowania całorocznych efektów pracy zespołów tanecznych DK – jest nie tylko dobra, lecz znakomita.

Publiczność dwóch niedzielnych (9 czerwca) koncertów popisów naszych zespołów artystycznych Domu Kultury SCK miała okazję się o tym przekonać. W pierwszym koncercie prezentowały się przede wszystkim młodsze grupy (ze wsparciem starszych koleżanek) trzech zespołów działających w Domu Kultury SCK: Teatru Tańca „AleToNic” pod kierunkiem Izabeli Serwan, Grupy Tańca „Beznazwy” pod kierunkiem Joanny Lonczak, Zespołu Tańca Nowoczesnego „Flamingi” pod kierunkiem Anny Leszkiewicz.

W wieczornym koncercie zaprezentowały się starsze grupy tych zespołów. Gościnnie wystąpił Szkolny Zespół Taneczny „Szok” (z SP 3). Wyszło naprawdę popisowo, za co brawa należą się przede wszystkim naszym dzieciom i młodzieży z zespołów, ale i ich fantastycznym przewodniczkom po świecie tańca: Izie Serwan, Joasi Lonczak i Ani Leszkiewicz. 

Gratulujemy i dziękujemy za wspaniałe widowisko. 

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Spędź wakacje z wojskiem

Wiadomości Mielec

Tegoroczne święto Policji w Parku Oborskich [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

Humanizacja zwierząt domowych: to moda czy norma?

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa