W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Galerie

Koncert poświęcony pamięci Św. Jana Pawła II w Grochowem [FOTO]

W niedzielne popołudnie 8 kwietnia 2018 r. w sali widowiskowej Domu Kultury w Grochowem miał miejsce koncert poświęcony pamięci św. Jana Pawła II.

W koncercie wystąpiły dzieci z zespołu piosenki i ruchu „Fantazja” oraz młodzież grupy „ToMy” przygotowane przez instruktor Grażynę Świerczyńską. Młodzi artyści słowem i śpiewem opowiedzieli o Ojcu Świętym i przypomnieli aktualność Jego słów. Następnie na scenę wkroczył gość specjalny – zespół „na Trzy…”, który zaprezentował energetyzujący program składający się z utworów reprezentujących wysoki poziom wrażliwości religijnej i muzycznej. Skład zespołu: Majka Ostrowska – wokal oraz autorka tekstów, ks. Sławomir Krzyżanowski – wokal, Zbigniew Pyrek- wokal i gitara akustyczna.

Obecny na koncercie Wójt Gminy Tuszów Narodowy Andrzej Głaz dziękował występującym nie szczędząc słów uznania i podziwu. Wśród widzów, którzy przyszli wspomnieć postać papieża byli ks. Ryszard Wilk- Proboszcz Parafii w Borkach Nizińskich, Waldemar Maziarz Przewodniczący Rady Gminy w Tuszowie Narodowym, Józef Buława Radny Gminy, dyrektorzy szkół podstawowych z terenu gminy: Małgorzata Wieczerzak, Lidia Rakoczy i Elżbieta Flis.

Koncert odbył się z okazji 13 rocznicy śmierci Jana Pawła II i towarzyszył obchodom 100 Rocznicy Odzyskania Niepodległości w Gminie Tuszów Narodowy.

Mariola Pelic

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Kilkudniowy kurs doskonalący dla Ratowników Medycznych

Wiadomości Mielec

Podsumowanie XIII Mieleckiego Festiwalu Nauki i Techniki

Wiadomości Mielec

Wstążki, wianki i korale z ludowym przytupem – koncert [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa