W Cieniu Jupiterów Mielec
Mielec
fratelli
Image default
Galerie Imprezy masowe i koncerty Informacje Kultura i nauka Materiały video

Koncert Queen Symfonicznie zabrzmiał w Mielcu [FOTO]

W sobotę 11 maja w Hali Widowiskowo – Sportowej im. Edwarda Kazimierskiego odbył się koncert, który przejdzie do historii kultury naszego miasta.

Znany na całym świecie zespół Queen po śmierci wokalisty Frediego Merkury przeszedł do historii muzyki rockowej. Po wielu latach największe gwiazdy rocka powracają w wersjach symfonicznych, które są ponadczasowe i pozwalają wrócić po latach swoim fanom i poczuć im się znacznie młodszymi.

Koncert zgromadził rekordowe ilości fanów zespołu Queen. W drugiej części koncertu publiczność bawiła się już, aktynie opuszczając miejsca siedzące.

Na scenie pojawił się chór i orkiestra Alla Vienna następnie dołączył charyzmatyczny Sebastian Machalski, wcielający się w rolę Frediego Mercury’ego, oraz Darek Wawrzyniak, który swoim gitarowym solo zastąpił Bryana Maja gwiazdy rocka. Zabrzmiały na scenie między innymi słynne kompozycje „Bohemian Rhapsody” i „We Are the Champions”.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Mistrzostwa Mielca dla dzieci i młodzieży w tenisie

Wiadomości Mielec

Szpitalny Oddział Ratunkowym z nożownikiem [FOTO]

Wiadomości Mielec

Kolejna Parada Konna w Żarówce

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa