W Cieniu Jupiterów Mielec
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec
Paliwa Mielec
fratelli
Image default
Galerie Imprezy masowe i koncerty Informacje Kultura i nauka

Koncert w Mieleckiej Orkiestry Symfonicznej oraz wręczenie nagród prezydenta Mielca i starosty powiatu mieleckiego za rok 2021 [FOTO]

Koncert wieńczący V sezon artystyczny Mieleckiej Orkiestry Symfonicznej odbył się w niedzielę, 24 kwietnia w Domu Kultury SCK. Podczas koncertu odbyła się też uroczystość wręczenia pamiątkowych statuetek laureatom nagród prezydenta Mielca i starosty powiatu mieleckiego za rok 2021.

Muzycy orkiestry wystąpili jak zawsze pod dyrekcją Franciszka Wyzgi, a koncert poprowadził Tomasz Łępa. 

Mielecka Orkiestra Symfoniczna wykonała ambitny, ale i atrakcyjny repertuar. Melomani mieli możliwość usłyszeć utwory wybitnych kompozytorów: J. Haydna, W. A. Mozarta i G. Bizeta. 

W trakcie koncertu odbyła się również uroczystość wręczenia pamiątkowych statuetek laureatom nagród prezydenta Mielca i starosty powiatu mieleckiego za rok 2021. Nagrodzeni otrzymali statuetki z rąk prezydenta Jacka Wiśniewskiego i starosty Stanisława Lonczaka.

Włodarze miasta i powiatu uznali, że w 2021 roku najbardziej na wyróżnienie zasłużyli: Jadwiga Klaus i Dominik Kapinos w kategorii KULTURA, właściciele firm Xerima i Zakład Mięsny Dobrowolscy w kategorii BIZNES, Katarzyna Zdziebło i Hubert Zięba w kategorii SPORT, Janusz Chojecki i Patrycja Szatan i Łukasz Kozioł w kategorii SPOŁECZNIK, Bernadetta i Aleksander Mróz oraz Alina Szklarz w kategorii „RODZINA”.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Sukces Karoliny uczennicy z Padwi Narodowej

Wiadomości Mielec

Potrącenie rowerzystki na ul. P. Skargi w Mielcu

Wiadomości Mielec

Koncert Wiosenny Mieleckiej Orkiestry Symfonicznej

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa