W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
fratelli
EsteticDent Dentysta Mielec
Image default
Informacje Materiały video

Konferencja prasowa Nowej Lewicy na placu AK [VIDEO]

Wczoraj na placu AK odbyła się konferencja prasowa Podkarpackiej Nowej Lewicy na temat efektów negocjacji w sprawie Funduszu Odbudowy. Podczas konferencji Poseł na Sejm RP Wiesław Buż odniósł się do poparcia Lewicy dla ratyfikacji Funduszu Odbudowy. Dodał, że Lewica odważnie podnosi głowę i pokazuje, kto jest liderem opozycji.

Nowa Lewica głosowała w sejmie razem z posłami Prawa i Sprawiedliwości wbrew Platformie Obywatelskiej, Solidarnej Polsce i Konfederacji.

Dodatkowo przedstawiony został projekt zmian ustawy o refundacji leków, środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego oraz wyrobów medycznych.

W konferencji uczestniczyli Wiesław Buż – Poseł na Sejm RP, Radny Rady powiatu Mieleckiego Józef Smaczny Sekretarz Rady Wojewódzkiej Gabriel Zajdel oraz przedstawiciele Mieleckiej Lewicy – Wacław Świerczyński, Angelika Augustyn-Balon, Marek Pustułka, Andrzej Kamiński.

Zapraszamy do obejrzenia pełnej relacji z tego wydarzenia.

YouTube player
e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

O dziennikarskiej pasji słów kilka [FELJETON]

Wiadomości Mielec

Mielec w Rankingu Gmin Podkarpacia 2023 [FOTO]

Wiadomości Mielec

Seniorzy na scenie w Gminie Tuszów Narodowy [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa