W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
fratelli
EsteticDent Dentysta Mielec
Image default
Galerie Informacje Materiały video

Konferencja prasowa PGNiG i Enervigo [FOTO, VIDEO]

PGNiG Obrót Detaliczny i Enervigo będą współpracować przy kogeneracji. Obie spółki podpisały umowę o współpracy w zakresie rozwoju i promocji gazowych instalacji wytwarzania energii elektrycznej, ciepła oraz chłodu.

Mielecka spółka Enervigo zajmuje się m.in. projektowaniem i budową wysokowydajnych gazowych instalacji wytwarzania energii elektrycznej, ciepła oraz chłodu. Posiada własny dział konstrukcyjny oraz infrastrukturę produkcyjną zlokalizowaną na terenie Specjalnej Strefy Ekonomicznej EURO PARK Mielec.

Podpisanie przez PGNiG Obrót Detaliczny umowy o współpracy z Enervigo, wynika z rosnącego zainteresowania rynku, takimi rozwiązaniami jak kogeneracja czy trigeneracja zasilane paliwem gazowym. Pilotażowa współpraca ma potrwać do 2024 roku.

PGNiG Obrót Detaliczny aktywnie działa w obszarze rynku efektywności energetycznej, poprzez realizację kompleksowych audytów i usług doradztwa energetycznego. Spółka, w ramach współpracy z renomowanymi partnerami, oferuje również kompleksową realizację inwestycji w zakresie systemów fotowoltaicznych, w tym doradztwo w zakresie doboru technologii oraz przyłączenia instalacji do sieci dystrybucyjnej.

YouTube player
e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Informacja magistratu w sprawie wycięcia wierzb na osiedlu Lotników [VIDEO]

Wiadomości Mielec

Koncert Kasi Moś na Bulwarach Gryfinów Mieleckich [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

Korzenie i Kwiaty – Przywracanie Pamięci o Żołnierzach Niezłomnych – wręczenie nagród [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa