W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Galerie Informacje Materiały video

Konferencja prasowa posłów PiS dotycząca emerytur rolniczych, ustawy wiatrakowej oraz innych tematów [FOTO, VIDEO]

W Biurze Poselskim Fryderyka Kapinosa odbyła się konferencja prasowa dotycząca emerytur rolniczych, ustawy wiatrakowej oraz o bieżących spraw parlamentarnych.

W konferencji wzięli udział parlamentarzyści Prawa i Sprawiedliwości z okręgu nr 55.: Fryderyk Kapinos oraz Jan Warzecha.

Wśród poruszanych tematów była zmiana ustawy wiatrakowej w Polsce, zmiana wysokości emerytur rolniczych, bieżące sprawy parlamentarne (np. 10 pytań do Donalda Tuska) oraz tematy dotyczące regionu mieleckiego.

Jan Warzecha od 1985 roku mieszka w Dębicy. Urodził się w 1959 roku w Jodłowej na Podkarpaciu. Ukończył studia na Wydziale Ekonomiki Produkcji i Obrotu Rolnego krakowskiej Akademii Rolniczej. Zdał egzamin w Ministerstwie Skarbu Państwa uprawniający do zasiadania w radach nadzorczych spółek prawa handlowego. Jest prawnukiem Macieja Warzechy – posła do Sejmu Krajowego we Lwowie w latach 1895-1901, pełniącego również funkcję wójta Jodłowej, wnukiem Stanisława Warzechy – wójta Jodłowej, synem Władysława i Moniki.

Zapraszamy do obejrzenia obszernego materiału wideo z tego wydarzenia.

YouTube player
e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Festyn Parafialny – „Rodzinnie u Ducha” [FOTO,VIDEO]

Wiadomości Mielec

II Turniej Akrobatyczny Edu Cup Mielec 2024 [FOTO]

Wiadomości Mielec

Piłkarze Stali Mielec na treningu z mediami [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa