W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Informacje Materiały video Sport

Konferencja prasowa przed meczem z Lechią Gdańsk [VIDEO]

Trener Leszek Ojrzyński w najbliższym meczu nie będzie mógł skorzystać z Grzegorza Tomasiewicza. Nasz pomocnik musi odbyć pauzę za cztery żółte kartki.
Grzegorz Tomasiewicz w 76.minucie meczu z Cracovią otrzymał swoją czwartą żółtą kartkę w tym sezonie. Tym samym nie będzie mógł zagrać w sobotnim spotkaniu z Lechią Gdańsk
Z kolei w gronie zagrożonych jednomeczowym wykluczeniem są: Bozhidar Chorbadzhiyski, Mateusz Matras oraz Krystian Getinger, który swoją trzecią żółtą kartkę otrzymał podczas meczu z Cracovią.

Spotkanie z Lechią sędziować będzie Łukasz Szczech.

Łukasz Szczech (ur. 11 maja 1984) reprezentuje okręg Warszawa. W tym sezonie prowadził już nam jedno spotkanie. Nie wspominamy go dobrze, bo była to porażka na wyjeździe z Podbeskidziem Bielsko-Biała.

W tym sezonie prowadził łącznie 5 meczów w PKO BP Ekstraklasie, w których pokazał szesnaście żółtych i jedną czerwoną kartkę. Podyktował również trzy rzuty karne.
Początek meczu PGE FKS Stal Mielec – Lechia Gdańsk w sobotę o godzinie 15. Transmisja w Canal+Sport.

Konferencja prasowa przed meczem 19. kolejki PKO BP Ekstraklasy

YouTube player

Stalmielec.com

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa