W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Kultura i nauka

Konkurs ”Bezpieczne wakacje 2017” na szczeblu powiatomym rozstrzygnięty

Policjanci rozstrzygnęli wojewódzki konkurs prac plastycznych „Bezpieczne wakacje 2017” na szczeblu powiatowym. Na konkurs do Komendy Powiatowej Policji w Mielcu w tym roku przysłano blisko 100 prac. Jury konkursowe wybrało 7 zwycięskich prac.

Autorów zwycięskich prac zapraszamy na spotkanie, podczas którego laureatom zostaną wręczone nagrody.
W środę w Komendzie Powiatowej Policji w Mielcu jury konkursowe wybrało kilkanaście prac nadesłanych w ramach konkursu „Bezpieczne Wakacje 2017”. Zostały one zakwalifikowane do dalszego etapu wojewódzkiego. Do konkursu na szczeblu powiatowym wpłynęło blisko 100 prac plastycznych z terenu całego powiatu mieleckiego.
Konkurs jest jedną z form popularyzowania bezpiecznego zachowania, ograniczania przestępczości i demoralizacji dzieci oraz młodzieży.

Jednym z jego celów jest edukowanie i uwrażliwienie na właściwe zachowania w różnych sytuacjach społecznych oraz kształtowanie umiejętności i nawyku wyboru bezpiecznych zachowań przez dzieci i młodzież w codziennych sytuacjach życiowych.

W konkursie plastycznym w kategorii wiekowej od 6 do 9 lat laureatami zostali:

I miejsce – Korneliusz Skiba z Szkoły Podstawowej w Radomyślu Wielkim
II miejsce – Jakub Hałka z Szkoły Podstawowej nr 6 w Mielcu
III miejsce – Maria Rusinowska z Szkoły Podstawowej w Radomyślu Wielkim

W kategorii wiekowej od 10 do 12 lat:

I miejsce – Magdalena Ćwięka z Szkoły Podstawowej w Ziempniowie
II miejsce – Agata Klara z Szkoły Podstawowej w Ziempniowie
III miejsce – Kinga Klara z Szkoły Podstawowej nr 3 w Mielcu

w kategorii wiekowej od 13 do 15 lat:

I miejsce – Patrycja Bieniek z Zespołu Szkół w Chorzelowie

Komendant Powiatowy Policji w Mielcu zaprasza laureatów wraz z opiekunami na spotkanie podczas którego zostaną wręczone nagrody. Spotkanie odbędzie się w sali narad Komendy Powiatowej Policji w Mielcu, 26 października 2017 roku o godzinie 13.

Laureatom jeszcze raz gratulujemy i przypominamy, że prace plastyczne, które zostały nagrodzone zakwalifikowały się do wojewódzkiego konkursu prac plastycznych „Bezpieczne wakacje 2017”, którego rozstrzygnięcie na szczeblu wojewódzkim nastąpi w najbliższych tygodniach.

KPP Urszula Chmura

 

 

 

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa