W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Informacje

Konkurs ”Bezpieczne wakacje 2018” na szczeblu powiatowym rozstrzygnięty

Policjanci rozstrzygnęli wojewódzki konkurs prac plastycznych „Bezpieczne wakacje 2018” na szczeblu powiatowym. Na konkurs do Komendy Powiatowej Policji w Mielcu w tym roku przysłano blisko 100 prac. Jury konkursowe wybrało 9 zwycięskich prac. Autorów zwycięskich prac zapraszamy na spotkanie, podczas którego laureatom zostaną wręczone nagrody.

Dziś w Komendzie Powiatowej Policji w Mielcu jury konkursowe wybrało dziewięć prac nadesłanych w ramach konkursu „Bezpieczne Wakacje 2018”. Zostały one zakwalifikowane do dalszego etapu wojewódzkiego. Do konkursu na szczeblu powiatowym wpłynęło blisko 100 prac plastycznych z terenu całego powiatu mieleckiego.

Konkurs jest jedną z form popularyzowania bezpiecznego zachowania, ograniczania przestępczości i demoralizacji dzieci oraz młodzieży. Jednym z jego celów jest edukowanie i uwrażliwienie na właściwe zachowania w różnych sytuacjach społecznych oraz kształtowanie umiejętności i nawyku wyboru bezpiecznych zachowań przez dzieci i młodzież w codziennych sytuacjach życiowych.

W konkursie plastycznym w kategorii wiekowej od 6 do 9 lat laureatami zostali:

I miejsce – Gabriela Madej z Szkoły Podstawowej w Przecławiu
II miejsce – Maja Misiak z Szkoły Podstawowej w Przecławiu
III miejsce – Aleksandra Żybula z Szkoły Podstawowej nr 3 w Mielcu

W kategorii wiekowej od 10 do 12 lat:

I miejsce – Marcin Kurnal z Szkoły Podstawowej w Ziempniowie
II miejsce – Magdalena Ćwięka z Szkoły Podstawowej w Ziempniowie
III miejsce – Małgorzata Styczyńska z Szkoły Podstawowej nr 3 w Mielcu

W kategorii wiekowej od 13 do 15 lat:

I miejsce – Oliwia Pietras z Szkoły Podstawowej w Jamach
II miejsce – Julia Midura z Szkoły Podstawowej w Jamach
III miejsce – Weronika Działo z Szkoły Podstawowej w Jamach

Komendant Powiatowy Policji w Mielcu zaprasza laureatów wraz z opiekunami na spotkanie podczas którego zostaną wręczone nagrody. Spotkanie odbędzie się w sali narad Komendy Powiatowej Policji w Mielcu, 23 października 2018 roku o godzinie 13.

Laureatom jeszcze raz gratulujemy i przypominamy, że prace plastyczne, które zostały nagrodzone zakwalifikowały się do wojewódzkiego konkursu prac plastycznych „Bezpieczne wakacje 2018”, którego rozstrzygnięcie na szczeblu wojewódzkim nastąpi w najbliższych tygodniach.

 

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa