W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Informacje Materiały promocyjne

Konkurs filmowy z Coca-Cola w Multikino!

Przyjdź do Multikina w dniach od 1 lipca do 28 sierpnia, kup w popcorn barze dowolny zestaw z dowolnym napojem Coca Cola, zgłoś się do konkurs na stronie www.konkursfilmowy.pl i zostań gwiazdą social mediów Multikina.

Jeżeli lubisz lato, kino, festiwale, Coca Cole i lubisz kręcić filmy telefonem, to ten konkurs jest dla Ciebie! Przyjdź do Multikina i zobacz dowolny film z repertuaru. W czasie trwania konkursu na wielkim ekranie będzie można zobaczyć między innymi: animację „Gru i Minionki. Pod przykrywką”, horror „MaXXXine”, komedię romantyczną „Zabierz mnie na księżyc”, „Twisters”, „Deadpool & Wolverine”, ekranizację gry „Borderlands”, „Motocyklistów”, „Obcy: Romulus”, „Horyzont. Rozdział 2”, „Nierozłącznych” i polską produkcję „Wróbel”. Pamiętaj o zakupieniu zestawu z dowolnym napojem Coca Cola i weź udział w konkursie. Twoim zadaniem jest nagranie materiału o ulubionym artyście, tyle że z wykorzystaniem Coca Coli. Film może mieć dowolną formą humorystyczną, biograficzną, sensacyjną – tu liczymy na Twoją kreatywność. Pamiętaj tylko, że nie może on przekroczyć 60 sekund. 

Najlepsze filmy nagrodzimy super nagrodami oraz udostępnimy je na wybranych social mediach Multikina!

Co czeka na zwycięzców?

Nagroda I stopnia to voucher na kurs filmowy w AMA Academy o wartości 13.000 zł!!!

Nagroda II stopnia to projektor Samsung Freestyle 2.0 z dedykowanym powerbankiem.

Nagród III stopnia jest aż 5 – są to karty podarunkowe Multikino o wartości 500 zł każda.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Szczury doprowadziły do zamknięcia budynku przedszkola

Wiadomości Mielec

Warsztaty bębniarskie na Rynku i w SCK [FOTO]

Wiadomości Mielec

„Nieme kino” w Parku Oborskich [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa