W Cieniu Jupiterów Mielec
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec
Paliwa Mielec
fratelli
Image default
Kultura i nauka

Konkurs fotograficzny ”Mielec latem” roztrzygnięty

Za nami trzecia edycja konkursu fotograficznego organizowanego corocznie przez Stowarzyszenie Odrodzony Mielec. Tym razem uczestnicy musieli zmierzyć się ze zdjęciami o tematyce lata.

Zadanie konkursowe polegało na zrobieniu zdjęcia o letniej tematyce. Następnie zdjęcia były oceniane przez publiczność na Facebooku. Wśród autorów 10 finałowych zdjęć rozlosowane zostały nagrody.

W tym roku nagrodami były: tygodniowa wycieczka do Hiszpanii dla dwóch osób, rower marki Kands, weekendowy pobyt w Bieszczadach (Karczma Paweł Nie Całkiem Święty), kolacja do kwoty 150 zł w restauracji Hotel & Restauracja Atena Mielec oraz lot szybowcem.

Zwycięzcami zostali Jagoda Nowak, Anna Jajkiewicz, Anna Arendarczyk, Adrianna Mazur i Łukasz Koza.

– Wystarczyło jedno zdjęcie by odbyć lot szybowcem nad naszym miastem, zjeść pyszną kolację, wygrać weekendowy pobyt w Bieszczadach, nowy rower czy spędzić tydzień w Hiszpanii – myślę, że niewielkie wymagania, a nagrody bardzo atrakcyjne. W konkursie wzięło udział 25 osób robiąc piękne zdjęcie w naszym mieście. Już teraz zapraszamy do przyszłorocznej edycji zatytułowanej „Mielec Jesienią” – mówi Grzegorz Ziomek ze Stowarzyszenia Odrodzony Mielec.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Relikwie rodziny Ulmów w Parafii pw. Trójcy Przenajświętszej [FOTO]

Wiadomości Mielec

Cztery pory roku w gminie Mielec – konkurs fotograficzny [FOTO]

Wiadomości Mielec

Uczniowie ZSE na ogólnopolskim konkursie Liga Młodych Logistyków

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa