24 września 2019 (wtorek) - 11:45
Konkurs Fotograficzny – Mielec latem
Konkurs Fotograficzny – Mielec latem
Konkurs Fotograficzny – Mielec latem
Imprezy masowe i koncerty Materiały promocyjne Znalezione w skrzynce

Konkurs Fotograficzny – Mielec latem

Ruszyła trzecia edycja konkursu fotograficznego organizowanego przez Stowarzyszenie Odrodzony Mielec, tym razem tematem przewodnim jest „Mielec latem”. W poprzednich edycjach, mielczanie mogli podzielić się swoim spojrzeniem na Mielec zimą oraz wiosną. Sezon wakacyjny ruszył pełną parą, dlatego wybierając się na odpoczynek warto chwycić za aparat i ująć najpiękniejsze dla was miejsca w naszym mieście właśnie latem.

Konkurs skierowany jest do wszystkich pasjonatów fotografii, którzy chcieliby podzielić się swoimi pracami. Uczestnikiem może zostać pełnoletnia osoba fizyczna, posiadająca zdolność do czynności prawnych oraz będąca autorem nadesłanych prac.


Konkurs został podzielony na trzy etapy: pierwszy jest związany z nadsyłaniem prac, weryfikacją wymagań formalnych oraz bieżącą publikacją zdjęć na profilu społecznościowym organizatora na Facebooku i trwa do 22 września 2018 roku. W kolejnej części, w dniach od 27.09 – 3.10.2018r. odbędzie się głosowanie w ramach którego zostanie wyłonionych dziesięciu autorów, których fotografie przejdą do finałowej rywalizacji w celu wyłonienia zwycięzców konkursu.
Głosowanie odbywa się w serwisie społecznościowym Facebook za pomocą polubień (tzw. „like-ów”), które otrzymują poszczególne zdjęcia zamieszczone na profilu organizatora. Prace zakwalifikowane do trzeciego etapu zostaną ponownie opublikowane z jednoczesnym wyzerowaniem ilości polubień, co ma na celu wyrównanie szans każdego z uczestników.
W tym roku na zwycięzców czekają bardzo atrakcyjne nagrody. Nagrodą główną jest tygodniowy pobyt w Hiszpanii (dom z basenem nad morzem). Za zajęcie drugiego miejsca uczestnik konkursu otrzyma rower marki KANDS (trekking lub MTB). Trzecie miejsce zostanie nagrodzone weekendowym pobytem w karczmie „Paweł nie całkiem święty” w Bieszczadach, a czwarta nagroda to kolacja w restauracji hotelu Atena**** (do kwoty 150zł).
Organizatorzy serdecznie zapraszają do zapoznania się z regulaminem, wypełnienia oświadczenia oraz nadsyłanie prac.

 

Konkurs Fotograficzny – Mielec latem

 

Konkurs Fotograficzny – Mielec latem
Konkurs Fotograficzny – Mielec latem
Konkurs Fotograficzny – Mielec latem

Zobacz też...

3 komentarze

Anna 26 lipca 2018 (czwartek) at 10:28

Nie mogę się doczekać efektów konkur

Odpowiedz
Anna 26 lipca 2018 (czwartek) at 10:50

Nie mogę się doczekać efektów konkursu :)

Odpowiedz
Tomek 26 lipca 2018 (czwartek) at 10:53

Zapowiada się ciekawy konkurs

Odpowiedz

Zostaw komentarz

Mielec: Informacje, Relacje, Wiadomości, Wydarzenia, Ogłoszenia, Nowości