W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Informacje

Konkurs ofert z zakresu rehabilitacji społecznej osób niepełnosprawnych w 2016 r. roztrzygnięty

W dniu 17.05.2016 r. Zarząd Powiatu Mieleckiego rozstrzygnął otwarty konkurs ofert na zlecanie przez Powiat Mielecki w roku 2016 realizacji zadań z zakresu rehabilitacji społecznej osób niepełnosprawnych fundacjom oraz organizacjom pozarządowym.

Dokonano wyboru oferty Mieleckiego Stowarzyszenia Chorych na Stwardnienie Rozsiane z siedzibą w Mielcu przy ul. Biernackiego 4A na realizację zadania z zakresu rehabilitacji społecznej osób niepełnosprawnych polegającego na prowadzeniu grupowych i indywidualnych zajęć, które mają na celu nabywanie, rozwijanie i podtrzymywanie umiejętności niezbędnych do samodzielnego funkcjonowania osób niepełnosprawnych pn. „Pomóżmy sami sobie”.

Na realizację ww. zadania udziela się Mieleckiemu Stowarzyszeniu Chorych na Stwardnienie Rozsiane ze środków PFRON przekazanych Powiatowi Mieleckiemu na realizację w roku 2016 zadań z zakresu rehabilitacji społecznej osób niepełnosprawnych dotacji w wysokości 50 000,00 zł.

 

plakat_garbusek

 

Zobacz też...

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa