W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Informacje

Konkurs plastyczny „Bezpieczne wakacje 2019”

Policjanci rozstrzygnęli wojewódzki konkurs prac plastycznych „Bezpieczne wakacje 2019” na szczeblu powiatowym.

Na konkurs do Komendy Powiatowej Policji w Mielcu w tym roku przysłano blisko 100 prac. Jury konkursowe wybrało 7 zwycięskich prac. Autorów zwycięskich prac zapraszamy na spotkanie, podczas którego laureatom zostaną wręczone nagrody.

Dziś w Komendzie Powiatowej Policji w Mielcu jury konkursowe wybrało siedem prac nadesłanych w ramach konkursu „Bezpieczne Wakacje 2019”. Zostały one zakwalifikowane do dalszego etapu wojewódzkiego. Do konkursu na szczeblu powiatowym wpłynęło blisko 100 prac plastycznych z terenu całego powiatu mieleckiego.

Konkurs jest jedną z form popularyzowania bezpiecznego zachowania, ograniczania przestępczości i demoralizacji dzieci oraz młodzieży. Jednym z jego celów jest edukowanie i uwrażliwienie na właściwe zachowania w różnych sytuacjach społecznych oraz kształtowanie umiejętności i nawyku wyboru bezpiecznych zachowań przez dzieci i młodzież w codziennych sytuacjach życiowych.

W konkursie plastycznym w kategorii wiekowej od 6 do 9 lat laureatami zostali:

I miejsce – Jakub Kopacz z Szkoły Podstawowej nr 7 w Mielcu
II miejsce – Zuzanna Podraza z Szkoły Podstawowej w Przecławiu
III miejsce – Matylda Piskor z Szkoły Podstawowej nr 7 w Mielcu
 
W kategorii wiekowej od 10 do 12 lat:

I miejsce – Gabriela Pyrsak z Szkoły Podstawowej nr 6 w Mielcu
II miejsce – Agata Klara z Szkoły Podstawowej w Ziempniowie
III miejsce – Małgorzata Hyjek z Szkoły Podstawowej nr 2 w Mielcu
 
W kategorii wiekowej od 13 do 15 lat:

I miejsce – Oliwia Król z Szkoły Podstawowej nr 2 w Mielcu

Komendant Powiatowy Policji w Mielcu zaprasza laureatów wraz z opiekunami na spotkanie podczas którego zostaną wręczone nagrody. Spotkanie odbędzie się w sali narad Komendy Powiatowej Policji w Mielcu, 22 października 2019 roku o godzinie 11.30

Laureatom jeszcze raz gratulujemy i przypominamy, że prace plastyczne, które zostały nagrodzone zakwalifikowały się do wojewódzkiego konkursu prac plastycznych „Bezpieczne wakacje 2019”, którego rozstrzygnięcie na szczeblu wojewódzkim nastąpi w najbliższych tygodniach.

Zobacz też...

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa