W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Galerie Informacje Inne i charytatywne

Konkurs wiedzy o krwiodawstwie i krwiolecznictwie w ZSB

11 marca odbył się „Konkurs wiedzy o krwiodawstwie i krwiolecznictwie” przeznaczony dla uczniów Zespołu Szkół Budowlanych w Mielcu regularnie oddających krew.

W zmaganiach wzięli udział krwiodawcy z trzecich i czwartych klas. Pytania konkursowe dotyczyły znajomości zagadnień z kwestionariusza dla krwiodawcy, a także z wiedzy ogólnej na temat leczenia krwią i użycia tego leku w praktycznych życiowych sytuacjach.

Uczniowie świetnie poradzili sobie z odpowiedziami na pytania. Ostatecznie I miejsce zajął Maksymilian Lodarski z kl. 3Ta, II miejsce Amelia Sala z kl. IVTc, lII miejsce ex aequo Eryk Rolek z kl. IVTb, Jarosław Jacek z kl. IVTa oraz Sylwia Wylaź z kl. IIITa.

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali nagrody rzeczowe. Dyrektor szkoły Stanisław Starzyk wyraził słowa uznania dla Krwiodawców z ZSB, którzy swoją postawą pokazują rówieśnikom i młodszym kolegom, czym jest bezinteresowna pomoc drugiemu człowiekowi.

Konkurs został zorganizowany przez Magdalenę Tomecką.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Uczniowie wspólnie z posłem Kapinosem posadzili Las Papieski [FOTO]

Wiadomości Mielec

Za jazdę rowerem z 0,5 promila alkoholu, mandat to 2500 złotych!

Wiadomości Mielec

SP 3 czwartą szkołą Podkarpacia [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa