W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Kultura i nauka

Konkursy wokalne i recytatorski współorganizowane przez SCK

Eliminacje Powiatowe XXVII Przeglądu Piosenki Dziecięcej „Śpiewaj razem z nami”.

Samorządowe Centrum Kultury w Mielcu informuje, że 9 marca (czwartek) br. o godz. 10 w sali nr 1 Domu Kultury SCK odbędą się Eliminacje Powiatowe XXVII Przeglądu Piosenki Dziecięcej „Śpiewaj razem z nami”.

Organizatorem Przeglądu jest Centrum Kulturalne w Przemyślu (Dział Organizacji Działalności Artystycznej), ul. Konarskiego 9, tel. (16) 678-20-09

Samorządowe Centrum Kultury w Mielcu zaprasza do udziału w Eliminacjach Powiatowych solistów w wieku 6 – 25 lat. Karty zgłoszenia prosimy składać do 6 marca br. w Dziale Organizacji Imprez SCK w Mielcu, p. 10, I piętro.

Szczegółowe informacje uzyskać można w SCK w Mielcu (Dział Organizacji Imprez, tel. 17 583-56-39).

 

Eliminacje wstępne 62. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego

Informujemy, że Towarzystwo Kultury Teatralnej ogłasza 62. Ogólnopolski Konkurs Recytatorski pod patronatem Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. W konkursie, który jest imprezą otwartą, uczestniczyć mogą uczniowie szkół średnich oraz dorośli.

Eliminacje Wstępne konkursu odbędą się w Domu Kultury SCK w Mielcu 16 marca br. o godz. 10.00  w sali nr 1.

Karty zgłoszeń uczestników, prosimy dostarczyć na adres organizatora Eliminacji Wstępnych (Samorządowe Centrum Kultury, Al. Niepodległości 7, 39 –300 Mielec, Dział Organizacji Imprez Domu Kultury SCK, p.10) do 14  marca br.

Szczegółowe informacje uzyskać można w SCK w Mielcu (p.10) tel. 17 583-56-39.

Eliminacje wstępne XVII EDYCJI KONKURSU PIOSENKI ANGIELSKIEJ

Samorządowe Centrum Kultury w Mielcu informuje, że 7 marca 2017 r. (wtorek), o godz. 10, w sali widowiskowej Katolickiego Ośrodka „Kana”  odbędą się ELIMINACJE WSTĘPNE XVII EDYCJI KONKURSU PIOSENKI ANGIELSKIEJ (próby od godz. 8.00).

Organizatorem Konkursu jest Tarnobrzeski Dom Kultury. Konkurs przeznaczony jest dla uczniów w wieku 7 – 18 lat oraz dla osób dorosłych.

Karty zgłoszenia należy złożyć do dn. 6 marca 2017 r. w Dziale Organizacji Imprez SCK, p. 10, I p.; tel. 17 583-56-39.

 

 

Zobacz też...

W Cieniu Jupiterów Mielec
Mielec: Informacje, Relacje, Wiadomości, Wydarzenia, Ogłoszenia, Nowości