W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Informacje

Konsultacje programu współpracy z organizacjami pozarządowymi na rok 2017

Prezydent Miasta Mielca Daniel Kozdęba zaprasza do udziału w konsultacjach projektu „Programu współpracy Gminy Miejskiej Mielec z organizacjami pozarządowymi na rok 2017”.

Opracowywany Program będzie stanowił podstawę współpracy miasta Mielca z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami, o których mowa w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie.

 

Z projektem Programu można zapoznać się w Biuletynie Informacji Publicznej, na stronie internetowej miasta oraz na tablicy ogłoszeń Urzędu Miejskiego w Mielcu.

Propozycje i uwagi w formie pisemnej można kierować na adres [email protected] bądź do Wydziału Spraw Społecznych i Zdrowia Urzędu Miejskiego w Mielcu przy ul. Żeromskiego 23, pokój nr 1.

Konsultacje projektu Programu będą odbywać się od 29 sierpnia do 19 września br.

Zapraszamy również zainteresowane osoby do udziału w spotkaniu informacyjno-konsultacyjnym ws. programu współpracy, które jest zaplanowane na 5 września 2016 r. (tj. poniedziałek) o godz. 16.00 w sali sesyjnej w Urzędzie Miejskim w Mielcu.

 

Joanna Szteliga

 

MG_9791_DxO-1024x683

 

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa