W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Galerie Informacje

Konsultacje Regionalnej Strategii Innowacji z udziałem marszałka Władysława Ortyla [FOTO]

Dziś (6.09) w inkubatorze przedsiębiorczości IN-TECH 1 odbyły się konsultacje społeczne “Regionalnej Strategii Innowacji Województwa Podkarpackiego na lata 2021-2030” z środowiskiem ekspertów i przedsiębiorców z regionu.

W spotkaniu wziął udział m. in. Marszałek Władysław Ortyl, Prezydent Mielca Jacek Wiśniewski, a także prezes MARR S.A. Antoni Górski, oraz środowisko ekspertów i przedsiębiorców zainteresowanych funduszami europejskimi.

Mielec to przede wszystkim lotnictwo i przemysł. Dobrze, że jesteśmy tutaj wspólnie razem. Cieszę się, że organizowane są takie spotkania, gdzie przedsiębiorcy mogą odnieść się do tego co zaproponował nam Zarząd Województwa w ramach strategii innowacji na latach 2021-2030. Zyskujemy wiedzę w którym kierunku będziemy się rozwijać i przede wszystkim w jakim kierunku zaplanowany jest dalszy rozwój naszej specjalności jaką jest lotnictwo. Cieszę się, że przedsiębiorcy mogą na tym spotkaniu wyrazić swoją opinię – powiedział na spotkaniu prezydent Mielca Jacek Wiśniewski

Zarząd Województwa Podkarpackiego rozpoczął konsultacje społeczne projektu „Regionalnej Strategii Innowacji Województwa Podkarpackiego na lata 2021-2030″. Dokument ten wyznaczać będzie kierunki regionalnej polityki w obszarze rozwoju gospodarczego i wspierania innowacyjności prowadzonej przez Samorząd Województwa w perspektywie do 2030 r., uszczegółowiając równocześnie w tym zakresie zapisy Strategii Rozwoju Województwa Podkarpackiego.

Projekt został opracowany z uwagi na kończący się okres obowiązywania obecnej Regionalnej Strategii Innowacji Województwa Podkarpackiego, nową perspektywę programową i finansową Unii Europejskiej oraz zachodzące zmiany  w sytuacji społeczno-gospodarczej regionu.

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa